Zamek Weselny Magnat

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5936/150313088037518300.png
Rzepin 69-110, woj. lubuskie
Kowalów, Radowska 18
tel.: 519 167 319
http://www.magnatkowalow.pl
doram1979@o2.pl
Zamek Weselny Magnat - Rzepin

Dom Weselny  organizuje wesela, przyjęcia okolicznościowe np. chrzciny, komunie, bale sylwestrowe, bale karnawałowe, spotkania biznesowe.

Dom weselny  to miejsce o niepowtarzalnych wnętrzach, wykonane w stylu gotyckim. Niezwykła atmosfera panująca w naszym Domu Weselnym sprawi, że przeniesiecie się Państwo w zamierzchłe czasy królów i rycerzy. Niepowtarzalny układ Sali Królewskiej zapewni Młodej Parze oraz gościom miejsca przy stołach znajdujących się na antresoli. Stąd będą Państwo mieli widok na przestronną salę balową oraz na scenę dla orkiestry. Antresola stanowi bez wątpienia największy atut naszego budynku. Jest to miejsce, w którym będą Państwo mogli odpocząć po wyczerpującym tańcu, swobodnie porozmawiać ze znajomymi oraz w higienicznych warunkach posmakować weselnego menu przygotowanego przez naszych profesjonalnych kucharzy.

Pragniemy, by wesele było wspaniałym i niezapomnianym wydarzeniem w życiu Młodej Pary. Chcemy by poczuli się oni wyjątkowo, dlatego w tym szczególnym dniu Państwo Młodzi zasiądą na specjalnie przygotowanych tronach królewskich, znajdujących się na balkonach antresoli, skąd będą podziwiać całą uroczystość.

Do Państwa dyspozycji pozostaje bogaty w trunki ekskluzywny DRINK-BAR. Oferujemy profesjonalną obsługę wicemistrza Polski w barmaństwie, który wyczaruje dla Państwa kolorowe i smaczne drinki.
Tylko u nas zobaczą Państwo latające butelki z alkoholami i sokami, Fruwajace shakery i kostki lodu.W taki właśnie sposób powstaną najlepsze, mieniące się kolorami, egzotyczne koktajle. Zapewniamy, że drinki przygotowane w naszym lokalu smakują jeszcze lepiej, niż wyglądają.

Dom Weselny organizuje wesela, przyjęcia okolicznościowe np. chrzciny, komunie, bale sylwestrowe, bale karnawałowe, spotkania biznesowe itp.

Zapewniamy Państwu wykwalifikowaną obsługę, menu sporządzane zgodnie z sugestiami klienta oraz doradztwo przy wyborze orkiestry. Zapewniamy Państwu również dodatkową atrakcję w postaci autentycznych turniejów rycerskich. Po zakończonym turnieju będą Państwo mogli wykonać zdjęcia z rycerzami, jak również w strojach pary królewskiej.

Zapewniamy, że chwile, które przeżyjecie Państwo w Zamku na długo pozostaną w pamięci. Dysponujemy wolnymi terminami w 2011 roku. Więcej informacji pod numerem 519 167 319

Lokal jest wyposażony w podjazd dla inwalidów oraz we własne nagłośnienie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2625

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top