Zamek w Pułtusku

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4458/131521272110208300.jpg
Pułtusk 06-100, woj. mazowieckie
ul. Szkolna 11
tel.: (23) 692 90 00
http://www.dompolonii.pultusk.pl
info@dompolonii.pultusk.pl
Zamek w Pułtusku - Pułtusk

Zamek Pułtusk Dom Polonii

"Brama Zamku Pułtuskiego na wciąż otwarta

przechodniom ogłasza,

że gościnna i wszystkich w gościnę zaprasza."

 

Dzisiejszy Zamek – Dom Polonii jest miejscem , gdzie historia łączy się ze współczesnością, gdzie każdy może znaleźć coś dla ducha i ciała; to tu można poznać bogatą historię Pułtuska, regionu i Ojczyzny, to tu z racji na malownicze położenie nad Narwią można znaleźć chwile odpoczynku i to tu można skosztować wspaniałych potrwa kuchni staropolskiej, znanej w Polsce i za granicą. Załoga dzisiejszego Domu Polonii stara się, aby w podwojach pułtuskiego zamku, gdzie „mówią wieki”, nasi Rodacy przyjeżdżający z całego świata oraz liczni goście z kraju poczuli atmosferę polskiego Domu i polskiej gościnności. 

 

Hotel Zamek Pułtusk*** Dom Polonii mieści się w zabytkowym XV-wiecznym Zamku, usytuowanym na wzgórzu, w otoczeniu pieknego parku nad Narwią.

 

Uważany jest przez wielu za "Perłę Mazowsza, jako jeden z najciekawszych hoteli pod Warszawą.

 

Ten historyczny, malowniczo położony kompleks stanowi znaczący obiekt hotelowo - gastronomiczno - konferencyjny na mapie tak Mazowsza jak i całej Polski. Hotel w Zamku dysponuje 102 miejscami noclegowymi w 54 pokojach a hotel na Podzamczu - 60 miejscami noclegowymi w 38 pokojach. Proponujemy Państwu do wyboru pokoje w prostym, eleganckim i funkcjonalnym stylu, idealnym dla stworzenia przyjemnej i gościnnej aury.

 

Oddzielną atrakcją jest kuchnia zamkowa, słynąca przede wszystkim z tradycyjnych dań kuchni szlacheckiej, myśliwskiej i ziemiańskiej. W zabytkowych restauracjach organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, wesela, chrzciny  a w pieknym zakątku nad brzegiem Narwi znajduje się znakomicie przygotowane miejsce na biesiady przy ognisku. Do Państwa dyspozycji są nasi kucharze, otwarci na wszelkie uwagi, a także gotowi przygotować potrawy specjalnie na Państwa życzenie.

 

W zamkowych murach naszego hotelu można spędzić niezapomniane polskie święta - Boże Narodzenie ze wspólną Wigilią oraz Wielkanoc z rodzinnym uroczystym śniadaniem.

 

Dom Polonii  to w głównej mierze hotel konferencyjny, do dyspozycji Państwa oddajemy w pełni wyposażonych 6 sal konferencyjnych. Wnętrza oraz malownicze położenie, nasz profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają, że firmy chcące zorganizować konferencje lub szkolenia powierzają właśnie nam ich przygotowanie. Gwarantujemy fachową, dyskretną i stojącą na najwyższym poziomie obsługę.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 284

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top