Zamek Tuczno

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5059/153304699206097300.jpg
Tuczno 78-640, woj. zachodniopomorskie
Zamkowa 1
tel.: 67 259 31 17 lub 789 184 622
http://www.zamek-tuczno.pl
recepcja@zamek-tuczno.pl
Zamek Tuczno - Tuczno

Na obrzeżach Drawieńskiego Parku Narodowego, na gruzach pogańskiej prasłowiańskiej osady wznosi się XIII-wieczny ZAMEK TUCZNO, który jest jednym z najlepiej przyrodniczo usytuowanych obiektów w środkowej Europie. Stara zamkowa fosa wpada do połączonych kanałami jezior, z których wypłynąć można na niezapomniany rejs po Pojezierzu Drawskim. Okoliczne puszcze porastają 400 – letnie dęby, ziemie te równie godnie sławią wędrujące stada żubrów, jak i przelatujące nad tarasem zamku orły bieliki.
Poza gotowymi pakietami usług, realizujemy tutaj również indywidualne koncepcje wykorzystania niepowtarzalnej atmosfery Zamkowych pomieszczeń - równie gorąco zachęcając do spędzenia czasu poza murami, na jednej z dziesiątek atrakcji specjalnych. Do Państwa dyspozycji oddajemy 41 pokoi z łazienkami, przygotowanych według historycznej modły najlepszych zamków średniowiecznej Europy, a skromne komnaty, lub też zupełnie wytworne apartamenty pozwolą docenić styl epoki.

OFERTA ŚLUBNA I WESELNA ZAMKU TUCZNO OBEJMUJE:
- Wieczór panieński i kawalerski - zorganizujemy dla Was i Gości wieczór pełen niespodzianek
- Wesele - ceremonia może odbyć się w Zamku lub na terenie parku
- Poprawiny - po całej nocy szaleństw organizujemy poprawiny w miłej atmosferze, z muzyką w tle.

Dla Pary Młodej organizujemy dojazd bryczką do pobliskiego gotyckiego kościoła. Dla Gości, którzy przyjecjali z daleka, zapewniamy odbiór i transport z lotniska lub dworca. Organizujemy również noclegi dla Gości.
Na Waszym przyjęciu może grać DJ. Współpracujemy z najlepszymi Wodzirejami, którzy potrafią zabawić Gości nie tylko muzyką ale też słowem. Zespoły, z które grały w Zamku to grupy grające na żywo, które posiadają bogate repertuary z całego świata.

Największymi i najcenniejszymi pamiątkami ślubnymi są zdjęcia i filmy, dlatego też w Naszej ofercie posiadamy Fotografów, którzy robiąc zdjęcia w plenerze zapewniają Wam również przygodę życia. Sesje przygotowywane są w oryginalnych i niespotykanych miejscach. Nakręcamy filmy i reportaże z całej ceremonii oraz wesela, tak aby żaden szczegół nie umknął naszym fachowcom.

Rónież w dziedzinie cukierniczej nasi specjaliści zapewnią wam mnóstwo niespodzianek i atrakcji!! Upieką dla Was tort, jakiego nikt nie widział, zajmą się dekoracją stołów oraz słodkimi upominkami dla dzieci.

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 345

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top