Zajazd U Leszka

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4631/153503048169712400.jpg
Olsztyn 10-687, woj. warmińsko-mazurskie
Nad Łyną 10
tel.: (89) 541 03 66
http://uleszka.webd.pl
zajazd@uleszka.pl
Zajazd U Leszka - Olsztyn

W czerwcu 1988 pisano o tym lokalu w Gazecie Olsztyńskiej: „Kusi przy drodze do Rusi”. Zajazd „U Leszka” w Bartągi to miejsce urocze, a z centrum Olsztyna tylko 6 km. Na tle ściany sosnowego lasu wyraźnie rysuje się niebanalny architektonicznie budynek, pięknie wkomponowany w ukształtowanie terenu. Z okienek salki bankietowej i ogromnych okien sali weselno-konferencyjnej rozciąga się przepiękny widok na zakole Łyny.

Lokal przez swoje usytuowanie jest atrakcyjnym miejscem wypoczynku w ciągu całego roku. Latem pozwala skorzystać z cichego tarasu z widokiem na sosnowy las, a przez cały rok przytulne wnętrze z oryginalnym wystrojem zapewnia dobre samopoczucie gości.

Od początku działalności minęło już prawie 20 lat, a Zajazd ma nadal ambicje dobrze karmić swoich gości i zapewniać im doskonałą obsługę. Lokal ma na swym koncie sukcesy. W przewodniku z 2001 r. „Listy pieczętowane sosem, czyli gdzie karmią najlepiej w Polsce” Zajazd „U Leszka” jest godny uwagi i polecenia przez autorów – Piotra Bikonta i Roberta Makłowicza. W roku 2004 zdobył w Starych Jabłonkach na Sielawa Blues trzecie miejsce za warmińskie danie regionalne. W tym samym roku wyróżniony został również za potrawę regionalną przez prezydenta Olsztyna w konkursie kulinarnym „Pożegnanie lata”. Dwa lata później również na Sielawa Blues zajął trzecie miejsce w konkursie: NA NAJLEPSZĄ RESTAURACJĘ WARMII I MAZUR.

Zajmujemy się kompleksową organizacją i obsługą imprez weselnych. Zapewniamy bogate menu, dostosowane do wymagań klientów. Oferujemy salę weselną, która może komfortowo gościć do 120 osób.

Organizujemy grille i ogniska integracyjne dla firm i grup zorganizowanych. Zapewniamy ciekawe menu, zimne piwo oraz zakąski. Dzięki temu wieczór wśród przyjaciół może być ciekawą odmianą i miłą integracją.

Naszym gościom oferujemy noclegi w pokojach gościnnych. Parking, cisza, miła obsługa - to wszystko powoduje, że będą mogli Państwo odpocząć będąc w podróży, zwiedzając Warmię i Mazury czy odpoczywając po przyjęciu okolicznościowym. Zapewniamy bezpieczny parking oraz bezpłatny dostęp do internetu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 514

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.67 / 5
głosów: 6
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top