Zajazd u Jana

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4796/153537479864478700.jpg
Przemyśl 37-700, woj. podkarpackie
ul. Batorego 5
tel.: (16) 678 56 33
http://www.zajazdujana.com.pl/
maguss@interia.pl
Zajazd u Jana - Przemyśl

Zajazd u Jana powstał w 2001r. Zorganizowaliśmy już ponad 300 wesel i przyjęć, na których wspaniale bawiło się ponad 35 tysięcy gości. Te liczby mówią same za siebie o naszym ogromnym doświadczeniu w przygotowaniu każdej uroczystości.

Dysponujemy ogródkiem piwnym z parasolami, zielonym terenem wokół lokalu oraz parkingami, które są w stanie pomieścić ok. 50 samochodów. Cały teren jest ogrodzony.

W zależności od rodzaju i wielkości organizowanego przyjęcia oddajemy do Państwa dyspozycji dwie sale.

Sala konferencyjno-bankietowa mieszcząca 70 osób - jest idealnym miejscem dla spotkań rodzinnych, towarzyskich czy biznesowych.

Sala bankietowa, znana ze swego niepowtarzalnego uroku, może pomieścić 250 osób.

Eleganckie klimatyzowane wnętrza, profesjonalna i dyskretna obsługa oraz wyśmienite potrawy sprawią, że państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Usługi staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów i sprawić aby każde przyjęcie było niepowtarzalne.

Mając na celu kompleksową organizację przyjęć okolicznościowych proponujemy również dekoracje sali bankietowej,wypiek ciast, oraz wynajem luksusowej limuzyny Lancii Thesis która zawiezie Państwa Młodych do ślubu.

Organizujemy:
*Wesela,
*Komunie,
*Spotkania firmowe, szkolenia itp.
*Stypy,
*Inne przyjęcia okolicznościowe.

Oferujemy konkurencyjne ceny, bogate menu oraz wspaniałą zabawę. Dla Gości Weselnych proponujemy noclegi w pokojach 2 i 4 i 5 osobowych.
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 389

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top