Zajazd "Pod Chmurką"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5790/151566506901201900.png
Rabka-Zdrój 34-700, woj. małopolskie
Sądecka 97
tel.: 18 267 99 91
http://www.sponti.eu
sponti.dudek@interia.pl
Zajazd

Zajazd „Pod Chmurką” już na pierwszy rzut oka kusi swą elegancją. Wiele obiecująca architektura budynku idzie w parze z dobrze umeblowanym wnętrzem, w którym odpoczywamy ciesząc się wysoką jakością jadła i obsługi.
Serwowane sa tu tradycyjne dania polskiej kuchni, jak również góralskie smakołyki. W zajeździe „Pod Chmurką” można zregenerować siły dzięki urządzeniom fitness, jacuzzi i saunie.
Lokal zajmuje się organizacją okolicznych przyjęć (do 120 osób, latem – do 200).

To wyśmienite miejsce na uroczyste bale i studniówki, rodzinne przyjęcia (huczne wesela, chrzciny czy komunie), a także spotkania integracyjne i konferencje (tutejsza sala konferencyjna pomieści 50 osób). Latem przyjęcie możemy dla Państwa przenieść na zewnątrz budynku, gdzie znajdują się ogródki, oczka wodne, ścieżki spacerowe, a niedaleko rzeka – wymarzone miejsce na piknik pod chmurką.
Stylowy wystrój restauracji, oświetlenie oraz umeblowanie to starannie dobrana kompozycja w trosce o zapenienie mile spędzonego czasu.
Kunszt kuchni mistrzów naszej restauracji zaspokoi najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Specjalnością naszej restauracji są dania kuchni polskiej regionalnej, zwłaszcza:

„Placki po zbójecku”,
„Pierogi domowej roboty”,
„Pieczeń z baraniny”.

Zajazd „Pod Chmurką” usytuowamy jest u zbiegu dwóch ważnych szlaków komunikacyjnych, biegnących z Krakowa do Zakopanego i z Bielska do Nowego Sącza, w malowniczej kotlinie, między lesistymi zboczami Beskidu Wyspowego i Gorców. Lokalizacja jest atrakcyjna zarówno dla turystów, wielbicieli piękna krajobrazu , jak i narciarzy – to dzięki bliskiemu usytuowaniu znanego stoku narciarskiego „Polczakówka”. Jednak największym skarbem gminy jest jednocześnie łagodny i bodźcowy klimat oraz liczne źródła leczniczych solanek jodkowo – chlorkowo – sodowo – bromkowych, które czynią je doskonałym uzdrowiskiem, w którym zabiegi medyczne uzupełniane są leczeniem klimatycznym.

Organizujemy:

- Wesela,
- Komunie,
- Dancingi (w tym z muzyką na żywo),
- Zabawy sylwestrowe i bale karnawałowe,
- Biesiady przy ognisku i grillu,
- Kuligi i imprezy plenerowe,
- Studniówki,
- Bankiety,
- Walentynki

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 393

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top