Zajazd "Nad Sapiną"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4633/153537100341717300.jpg
Kruklanki 11-612, woj. warmińsko-mazurskie
Wodna 7
tel.: 87 421 79 86
http://www.kad.net.pl/zajazd.html
biuro@kad.net.pl
Zajazd

Zajazd "Nad Sapiną"

Położony jest nad brzegiem uroczej rzeki Sapina, której bieg zaczyna się od miejscowości Kruklin k /Giżycka spinając swoim nurtem kolejno jeziora Patelnia, Gołdopiwo, Krzywa Kuta, Pozezdrze, Stręgiel by wpaść w miejscowości Ogonki do jeziora Świętajy które jest już integralną częścią szlaku Wielkich Jezior Mazurskich połączonych ze sobą licznymi kanałami i śluzami od Węgorzewa aż do Rucianego Nida.

Noclegi

W Zajeździe Nad Sapiną znajduje się 11 pokoi, w tym 4 dwuosobowych, 4 trzyosobowe oraz 2 apartamenty dwupokojowe z możliwością noclegu do 5 osób.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łóżka jedno i dwuosobowe, stół, szafę oraz telewizor. W każdym z pokoi znajduje się łazienka. We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia.

 

WESELA

  Pierwsza sala dostosowana do tego aby pomieścić do

120 osób blisko pary młodej. Na głównej ścianie prezentuje się piękny widok na tle którego zasiada para młoda (możliwość zasłonięcia ściany i dostosowania jej według własnego uznania). Goście zazwyczaj ustawiani są po obu stronach sali przy dwóch długich stołach.

    Druga sala przeznaczona dla zabawy do białego rana. Miejsce dla orkiestry oraz dla wszystkich gości. Piękna szata kolorystyczna sali która będzie Was zaskakiwać całą noc.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 163

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top