Zajazd "Meteor"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5937/131521839436898200.jpg
Lubasz 64-720, woj. wielkopolskie
Chrobrego 88
tel.: 67 255 60 21
http://www.zajazd-meteor.pl
kontakt@zajazd-meteor.pl
Zajazd

Budynek został wybudowany i oddany do użytku w roku 1911. Dnia 29.04.1997, po remoncie, adoptowany na restaurację i bazę noclegową. Zajazd METEOR. W dziesiątą rocznicę działalności otworzony został plac zabaw oraz tzw. "Grzybek" - taras przyszłej nowej sali.
Od czasu funkcjonowania, w restauracji oraz prowadzonej działalności noclegowej, odbyły się niezliczone przyjęcia weselne, komunie, pogrzebowe, okolicznościowe oraz chrzty, zabawy i inne.

Zajazd METEOR położony jest na skraju Puszczy Noteckiej, która będąc największym w Europie zwartym kompleksem leśnym. pozytywnie wpływa na mikroklimat całej okolicy.

Organizacja imprezy okolicznościowej to zawsze duże wyzwanie, jednak u nas mogą Państwo bez zbędnych formalności zoorganizować nawet dużą imprezę (160 osób) lub kameralne przyjęcie dla grona przyjaciół. Klimatyzacja zainstalowana w naszych pomieszczeniach gwarantuje komfort samopoczucia przez cały rok.

Organizujemy:

- przyjęcia weselne
- bankiety
- komunie
- przyjęcia okolicznościowe
- oraz wiele innych

Oferujemy usługi hotelowe dla osób chcących zatrzymać się na jeden lub kilka dni oraz pokoje pracownicze. Zajazd posiada 60 miejsc noclegowych z łazienkami oraz TV.

Na naszym parkingu każdy znajdzie miejsce dla swoich "czterech kółek". Posiadamy dwa bardzo wygodne i pojemne parkingi. Jeden znajduje się przed Zajazdem drugi tuż obok.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 322

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top