Zajazd KAMA Kowalski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4844/131521370214640100.jpg
Skępe 87-630, woj. kujawsko-pomorskie
Rumunki Skępskie 28A
tel.: 54 287 75 78
http://www.kama-kowalski.pl/
zajazd@kama-kowalski.pl
Zajazd KAMA Kowalski - Skępe

Zajazd KAMA Kowalski zlokalizowany jest na pograniczu Ziemi Kujawsko-Dobrzyńskiej i Mazowsza. Zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę konferencji, szkoleń, bankietów, zjazdów, ale również wszelkich uroczystości rodzinnych takich jak wesela, chrzściny, komunie i stypy. Dodatkowo swoim gościom zapewnia zaplecze hotelowe, w postaci pokoji jak i domków hotelowych.

Na terenie obiektu znajduje się również bar i restauracja, a dla każdego z klientów indywidualnie przygotowywana jest bogata oferta menu. Niewątpliwym atutem lokalu jest ogólnodostępna bezprzewodowa sieć internetowa Wi-Fi.

Obiekt jest doskonałym miejscem na wynajem sal na duże uroczystości rodzinne, kameralne spotkania biznesowe, czy spektakularne konferencje.

Restauracja

Ciekawa pod wzgledem architektonicznym - dwupoziomowa, gotowa przyjąć jednorazowo 120 osób. Restauracja jest idealna na wszelkiego typu imprezy: przyjęcia okolicznościowe, wesela, uroczystości rodzinne, bankiety.

Hotel

Baza hotelowa KAMA Kowalski standardowo wyposażona jest w łazienkę, TV satelitarną, dostęp do internetu. Jako jedyni w okolicy oprócz bezpłatnego, bezprzewodowego internetu Wi-FI oferujemy pełny pakiet własnej telewizji kablowej. Dysponujemy ogółem 66 miejscami noclegowymi zgrupowanymi w pokojach. jedno, dwu, trzy i czteroosobowych. W cenę pokoju wliczony jest parking z dozorem, na którym bezpiecznie można pozostawić swój pojazd

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 450

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top