Willa Republika

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1846/149166314401627500.jpg
Świętno 64 224, woj. wielkopolskie
Powstańców Wielkoposkich 28a
tel.: 602 102 561
http://https://www.facebook.com/WillaRepublikaSwietno
willarepublika@wp.pl
Willa Republika - Świętno

Gospodarstwo Agroturystyczne Willa Republika - to niezwykłe miejsce, które pozostawi w Twojej pamięci niezatarty ślad. Poczuj magiczną atmosferę lat dwudziestych, przytulnych wnętrz i wyrafinowanej kuchni. Odnajdź wewnętrzny spokój pośród lasów i jezior. Odkryj na nowo piękno przyrody podczas długich spacerów czy uprawiania nordic walking. Okoliczne lasy obfitują w jagody, grzyby i borówki.

Przeżyj niezapomniane chwile w siodle, wybierz się na ryby, spędź miło czas!"Republika" jest ściśle związana z historią Świętna, a owa nazwa nie jest przypadkowa. W jej murach wyraźnie zarysowuje się duch okresu, kiedy w roku 1918, pastor E. Hegemann ogłasza miejscowość republiką, tworząc własne państwo.Jednak przebywanie u nas to nie tylko niecodzienna podróż w czasie.To także cała gama wyjątkowych potraw, których smak nadaje całości specyficzny charakter.Lecz to tylko słowa...Odwiedź nas i przekonaj się sam.

Oferujemy Państwu w trzech niezależnych salach organizację wesel, komunii, studniówek, konferencji i innych uroczystości okolicznościowych. Możliwość zorganizowania imprezy do 110 osób.Zapewniamy smaczne jedzenie I fachową obsługę, [menu ustalamy indywidualnie do każdej imprezy].Możliwość obejrzenia obiektu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1146

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top