Willa Marta

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6348/149940972813221000.png
Szczawnica 34-460, woj. małopolskie
Główna 30
tel.: 18 262 22 70 lub 519 067 685
http://www.willamarta.pl
recepcja@willamarta.pl
Willa Marta - Szczawnica

Dzień ślubu i wesela jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas, dlatego dołożymy wszelkich starań, by przyjęcie było wyjątkowe i na zawsze zapisało się w pamięci zarówno Państwa, jak i zaproszonych gości.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy fachową i rzetelną obsługę na najwyższym poziomie oraz pełen zakres usług gastronomicznych. Naszą silną pozycję zawdzięczamy wybornej kuchni.

Zespół kucharzy i kelnerów zadba o to, aby goście mogli skosztować wyśmienitych dań kuchni polskiej, które zauroczą smakiem. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu, co sprawia że posiłki są zawsze ucztą dla podniebienia. Menu okolicznościowe ustalane jest indywidualnie zgodnie z Państwa życzeniami.

W ramach naszej oferty weselnej zapewniamy Państwu konsultację i pomoc w zakresie organizacji dekoracji sali, profesjonalnej usługi fotograficznej oraz oprawy muzycznej. Cena wynajmu sali wliczona jest w cenę menu. Dla Pary Młodej oraz gości weselnych proponujemy nocleg w Willi Marta.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 444

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top