Willa i Karczma Regionalna "Cztery Pory Roku"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5339/151256755647522700.png
Kościelisko 34-511, woj. małopolskie
Królewska 41
tel.: 18 207 02 07
http://www.karczma.czteryporyroku.pl
willa@czteryporyroku.pl
Willa i Karczma Regionalna

KARCZMA REGIONALNA "CZTERY PORY ROKU" znajdująca się w Willi Cztery Pory Roku Zakopane Kościelisko jest idealnym miejscem na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Nasza firma zdobywa uznanie przede wszystkim dzięki najlepszej organizacji, smacznemu menu, estetyce podawanych potraw a także młodej i profesjonalnej obsłudze. Każda impreza ma inny charakter i wymaga odpowiedniego przygotowania.

Dopracujemy każdy szczegół oraz podsuniemy ciekawe pomysły. Gwarancją na to będzie doskonała zabawa oraz kompetentna obsługa.

Pensjonat nasz posiada dwie duże sale. Organizacja przyjęcia może się odbyć w sali jadalnianej na 90 osób lub w karczmie na 150 osób. Wystrój tych sal oraz umeblowanie w stylowym drewnie tworzą swoisty klimat.

Wiedząc jak ważny jest wizerunek firmy, dołożymy wszelkich starań, aby urokliwe miejsce Willi „Cztery Pory Roku”, wspaniała zabawa, doskonale przygotowane menu, które jest dostosowane pod indywidualne potrzeby gości oraz kompetentna obsługa na długo pozostały w Państwa pamięci.

Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie www.czteryporyroku.pl.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 421

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top