Wideofilmowanie i Fotografia Ślubna Ozarys

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4128/150875507294609800.png
Sosnowiec 41-208, woj. śląskie
Tuwima 14/11
tel.: 502 584 646
http://www.ozarys.pl
biuro@ozarys.pl
Wideofilmowanie i Fotografia Ślubna Ozarys - Sosnowiec

Video Ozarys -  film i fotografia ślubna

Jesteśmy grupą ludzi podchodzących do pracy z pasją i zaangażowaniem. Nasze produkcje są na wysokim poziomie, cały czas udoskonalamy nasze umiejętności i poszerzamy nasz sprzęt, posiadamy wysokiej klasy pełnoklatkowe lustrzanki , Systemy stabilizacji FlyCamPRO, Gimbal żyroskopowy, szyny jezdne SlideCam, niezależne rekordery audio. To, co tworzymy i nasze konkurencyjne ceny pozwalają nam się wyróżnić na rynku. Wychodząc naprzeciw parom młodym, poszerzyliśmy nasze usługi o filmy: sesje narzeczeński, podziękowania oraz zaproszenia, które coraz częściej są stosowane i przez nas polecane.

Filmowanie

Filmowaniem zajmujemy się od 2009roku. Przez ten okres zdobyliśmy doświadczenie które pozwala nam wykonać realizacje na profesjonalnym poziomie. Jesteśmy otwarci na propozycję klienta i nie boimy się wyzwań.

HD DSLR

Film kręcony w systemie DSLR przy użyciu lustrzanek daje nam możliwości które nie były dostępne kilka lat temu. Filmowy obraz jak z Hollywood z płytką głębią ostrości i możliwością kręcenia w warunkach nocnych wyróżnia się na tle zwykłych filmów kręconych kamerami HDV .

Fotografia

Fotografia jest wykonywana od przygotowań do 1:00 w nocy. Plener fotograficzny może być wykonany w dniu ślubu lub w inny dzień (w zależności od pakietu). Zdjęcia są poddawane podstawowej obróbce i nagrywane na pendrive w opakowaniu.

Zapraszam do kontaktu!

 


 

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1071

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top