Wideofilmowanie i Fotografia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3564/149166317704122200.jpg
Olsztyn 10-900, woj. warmińsko-mazurskie
Profesorska
tel.: 505 045 118
http://www.videofilmowanieolsztyn.cba.pl
wideofilmowanie.me@gmail.com
Wideofilmowanie i Fotografia - Olsztyn

Duże zniżki na Styczeń, Luty, Marzec, Listopad, Grudzień !!!

Filmowanie Standardowe - 990 zł

Filmowanie w jakości SD od dowolnego momentu wybranego przez klienta do zabawy po oczepinach (do godz. około 2:30). Sesja wideo w plenerze tego samego dnia GRATIS! Jeśli sesja jest wykonywana w innym dniu należy doliczyć koszt dojazdu do wybranej przez klienta miejscowości. Dowolny wstęp do filmu (zdjęcia z dzieciństwa, teledysk, czołówka z efektami graficznymi) Czas filmu od 90 do 120 minut, płyty DVD z ozdobnym nadrukiem w ślubnym etui.

Filmowanie HD - 1500 zł

Filmowanie w jakości HD od dowolnego momentu wybranego przez klienta do zabawy po oczepinach (do godz. około 2:30). Sesja wideo w plenerze tego samego dnia GRATIS! Jeśli sesja jest wykonywana w innym dniu należy doliczyć koszt dojazdu do wybranej przez klienta miejscowości. Dowolny wstęp do filmu (zdjęcia z dzieciństwa, teledysk, czołówka z efektami graficznymi) Czas filmu od 90 do 120 minut,płyty Blu Ray oraz kopia w jakości SD na DVD z ozdobnym nadrukiem w ślubnym etui.

Filmowanie Standardowe + Fotografowanie - 1700 zł

Filmowanie takie jak opisano w Standardowym. Czas pracy fotografa taki sam jak operatora kamery, od 600 do 800 zdjęć na płycie DVD, 40 wywołanych zdjęć (po obróbce) w ślubnym albumie. Sesja Wideo+Foto w plenerze tego samego dnia GRATIS ! Jeśli sesja jest wykonywana w innym dniu należy doliczyć koszt dojazdu do wybranej przez klienta miejscowości.

Filmowanie HD + Fotografowanie - 2000 zł

Filmowanie w jakości HD od dowolnego momentu wybranego przez klienta do zabawy po oczepinach (do godz. około 2:30). Dowolny wstęp do filmu (zdjęcia z dzieciństwa, teledysk, czołówka z efektami graficznymi) Czas filmu od 90 do 120 minut, płyty Blu Ray oraz kopia w jakości SD z ozdobnym nadrukiem w ślubnym etui. Sesja wideo w plenerze tego samego dnia GRATIS! Jeśli sesja jest wykonywana w innym dniu należy doliczyć koszt dojazdu do wybranej przez klienta miejscowości. Czas pracy fotografa taki sam jak operatora kamery, od 600 do 800 zdjęć na płycie DVD, 40 wywołanych zdjęć (po obróbce) w ślubnym albumie. Trzy wywołane zdjęcia (15x21) w antyramach. Sesja Wideo+Foto w plenerze tego samego dnia GRATIS ! Jeśli sesja jest wykonywana w innym dniu należy doliczyć koszt dojazdu do wybranej przez klienta miejscowości.

Filmowanie na dwie kamery - dopłata 800 zł

Film nagrywany jest przez dwóch operatorów z różnych ujęć. Zmontowany film jest ciekawszy, dynamiczny i nabiera charakteru produkcji kinowej.
Kilka przykładów realizacji filmu z 2 kamer:
- przygotowania: równoczesne ubieranie się Pary Młodych w swoich domach,
- wejście do kościoła filmowane z 2 kamer:pierwsza kamera filmuje z tyłu lub z tylnego balkonu (chóru), a druga filmuje idącą do ołtarza Młodą Parę,
- podczas liturgii jedna kamera filmuje Parę Młodą, a druga księdza, rodziców, gości
- przysięga małżeńska i zakładanie obrączek: naprzemienne ujęcia Młodej i Młodego

Filmując dwoma kamerami możemy zrealizować więcej ujęć i swobodnie zmieniać plany filmowe co sprawi iż film będzie bardziej realistyczny, filmowanie pierwszego tańca i zabawy weselnej z 2 kamer dokładniej pokaże bawiących się uczestników, a operatorzy poruszający się w różnych miejscach po sali mogą swobodnie nagrywać bez obawy, że goście tańczący z drugiej strony sali zostaną pominięci.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1606

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.75 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top