Wideofilmowanie

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3373/150694260701479500.jpg
Mrągowo 11-700, woj. warmińsko-mazurskie
Mrongowiusza
tel.: 505 045 118
http://www.videofilmowanieolsztyn.cba.pl
wideofilmowanie.me@gmail.com
Wideofilmowanie - Mrągowo

Wideofilmowanie uroczystości!

Często słyszę pytanie czy dobry, a zarazem tani kamerzysta mieści się mieści się tylko w przedziale 1200 – 1600 zł?
Nie! To tylko mit, takie ceny były w czasach, gdy konkurencja dla kamerzystów była znikoma. Po co przepłacać, jeśli jakość usługi jest taka sama, a koszty znacznie mniejsze? Oferujemy filmy w jakości SD i HD na nośnikach DVD i Blu-Ray.

Nasza firma istnieje od 2009 roku, zrealizowaliśmy ponad 90 zleceń, wszystkie były udane. Naszym sukcesem jest młody zespół, który wnosi świeże spojrzenie do wydawałoby się oklepanego tematu wesela. W odróżnieniu od istniejących od wielu lat przedsiębiorstw, których oferty są zdecydowanie droższe, swoją pracę wykonujemy na najwyższej jakości sprzęcie, co gwarantuje taką samą jakość!

Na każdy montaż filmu poświęcamy około 30 godzin, dzięki temu, możemy spełnić wszystkie wygórowane wymogi naszych klientów. Zamiast nieinteresującego kilkugodzinnego filmu, który jest bardzo często oglądany z „przymusu”, tworzymy piękny, krótki i ciekawy film, do którego będziecie często wracać, dzięki czemu wzruszenie tamtych dni znowu Wam się udzieli. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1524

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.67 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top