Wideo - Flash Studio

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2859/153910545108666800.jpg
Jeżowe 37-430, woj. podkarpackie
Jeżowe
tel.: 511 567 638
http://wideoflashstudio.pl/
wideoflash@vp.pl
Wideo - Flash Studio - Jeżowe

Fotografia ślubna

Jesteśmy z Państwem w najważniejszych chwilach
Waszego życia starając się uchwycić to co piękne a zarazem ulotne.

Fotografia ślubna

Jesteśmy z Państwem w najważniejszych chwilach Waszego życia starając się uchwycić to co piękne a zarazem ulotne.

Zobacz nasze galerie Blog

Kilka słów o nas

Prywatnie jesteśmy małżeństwem, a zawodowo fotografem i operatorem kamery. Połączyła nas wspólna pasja, która z czasem stała się dla nas sposobem na życie. Kilka lat temu stwierdziliśmy, że fajnie by było w "życiu zawodowym" robić to co się kocha, według własnych zasad, a nie utartych szablonów - tak powstało Wideo Flash Studio. Rozpoczęliśmy wspaniałą przygodę, która trwa do dnia dzisiejszego. Nie wyobrażamy sobie abyśmy mogli robić coś innego, coś równie ciekawego i nieprzewidywalnego. Nowe znajomości, poznani ludzie, ciekawe miejsca utwierdzają nas w tym przekonaniu. Mimo iż minęło już kilka lat wciąż uważamy, że stać nas na więcej, dążąc do tego aby kolejne zdjęcie było jeszcze lepsze, a kolejny film jeszcze ciekawszy.

Motywuje nas to do dalszej pracy nad sobą, do szukania nowych rozwiązań, do wzbogacania swojej wiedzy. Wiemy, że nigdy nie powstało i za pewne nie powstanie idealne zdjęcie czy film, zawsze można coś zrobić lepiej, inaczej, coś poprawić lub zmienić dla tego staramy się zbliżyć do ideału mając na uwadze fakt iż nikt nigdy go nie osiągnie.

Od początku naszej działalności stawiamy na innowacyjność ciągle poszerzając naszą ofertę aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającym. Świadczymy usługi z zakresu filmu i fotografii.
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 676

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top