Wesela, przyjęcia, noclegi - Dom weselny Jarzębinowy Ogród

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3856/153502966589235300.jpg
Braniewo 14-500, woj. warmińsko-mazurskie
Stępień 3C
tel.: 608 517 334 lub 608 204 569
http://jarzebinowyogrod.pl
mirekjarzabek1@wp.pl
Wesela, przyjęcia, noclegi - Dom weselny Jarzębinowy Ogród - Braniewo

 Jarzębinowy Ogród to miejsce wyjątkowe. Powstało jako realizacja naszych marzeń o obiekcie, który spełni Państwa oczekiwania i będzie wartym odwiedzenia miejscem na mapie Warmii i Mazur.

Organizujemy wesela i przyjęcia okolicznościowe – Dobra zabawa podczas uroczystości, restauracja, w której smakiem kuszą serwowane potrawy, oraz baza wypoczynkowa i noclegowa, to jedne z wielu możliwości, jakie staną przed Państwem właśnie w miejscowości Stępień. Z dala od zgiełku miasta spędzić tu można niezapomniane chwile.

Nie tylko sala weselna

Odwiedzając uzdrowisko i dom weselny Jarzębinowy Ogród, możecie być Państwo pewni, że wyróżnia nas profesjonalizm i indywidualne traktowanie naszych gości, a przede wszystkim troska o ich komfort. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i priorytetowo traktując każdą wizytę, zapewniamy najwyższy standard usług podczas organizowanych u nas:

wesel i przyjęć weselnych,

imprez okolicznościowych,

imprez integracyjnych

wczasów,

pobytów agroturystycznych.

Sala weselna Jarzębinowy Ogród dla każdego

Lokalizacja naszej sali weselnej sprawia, że tak łatwo jak do Zalewu Wiślanego można też stąd dojechać do okolicznych miast oraz przejść granicznych.

Zapraszamy Pary Młode z Braniewa, Elbląga, Olsztyna, Ornety, Pieniężna, Dobrego Miasta, Fromborka, Tolkmicka, Malborka, oraz wszystkich innych miast z bliższej lub dalszej okolicy do zapoznania się z ofertą domu weselnego Jarzębinowy Ogród. Spędzony u nas czas wynagrodzi najdłuższą nawet podróż.

Sala weselna Braniewo

Szukając sali na wesele warto odwiedzić Jarzębinowy Ogród. Zachęcamy Państwa do tej wizyty, ponieważ wystrój i klasa naszej sali weselnej to wymarzone tło udanej zabawy, oraz gwarancja dobrego nastroju.

W dniu wesela wszystko powinno być starannie dopracowane, oraz przygotowane na przyjście Państwa Młodych i ich gości. U nas możecie Państwo liczyć na dbałość o najmniejszy nawet detal.

Jeśli zatem szukacie Państwo:

sali weselnej, w której swobodnie bawić się może 300 osób,

najlepszej sali weselnej za rozsądną cenę,

sali na wesela, która zachwyca wszystkich gości,

zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Od przywitania chlebem i solą po wyjście ostatnich gości będziecie Państwo mieli pewność, że czuwamy nad wszystkim i jesteśmy zawsze do dyspozycji.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 874

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top