ViviSTUDIO | Filmowanie & Fotografia Ślubna | DRON | DSLR

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9191/154600816492056700.png
Grudziądz 86-300, woj. kujawsko-pomorskie
Sosnkowskiego 17
tel.: 737 919 887
http://vivistudio.pl
kontakt@vivistudio.pl
ViviSTUDIO | Filmowanie & Fotografia Ślubna | DRON | DSLR - Grudziądz

Opowiadamy historie ślubne. Zaproś nas do swojego świata, a my pokażemy go w piękny sposób.

 

Pasjonuje nas filmowanie emocji pomiędzy ludźmi i opowiadanie ich historii. Film stworzony przez nas składa się z chwil i momentów, do których często będziecie wracali...

Od kilkunastu lat pokazujemy emocje pomiędzy ludźmi, którzy wpuścili nas do swojego życia aby uchwycić najpiękniejsze chwile i zatrzymać je w ruchomych, jak i nieruchomych kadrach. Do filmów i fotografii podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Dbamy o każdy szczegół i kochamy emocje. Nasze kadry połączone z odpowiednią muzyką sprawiają, że filmy są nie tylko postrzegane ale również odczuwane głęboko w nas samych. W naszych fotografiach wyłapujemy jak najwięcej pięknych chwil i zamrażamy je dla Państwa w wyjątkowych obrazach.

To co nas wyróżnia to doświadczenie, które z biegiem lat pozwala dostrzec i utrwalić nie tylko samo wydarzenie takim jakie było, ale takim jakie było piękne.

Nasze kadry to nie dzieło przypadku. To dzięki nim nasze produkcje otrzymują tak wiele pozytywnych komentarzy.

Posiadamy również bardzo bogate zaplecze techniczne, które pomaga rejestrować odpowiednią jakość zarówno obrazu jak i dźwięku. Całość materiału rejestrowana jest za pomocą lustrzanek DSLR.

Wybierając nas wybieracie jednocześnie zadowolenie z efektów naszej pracy czyli film i zdjęcia, które spełnią Wasze oczekiwania.

 

Zapraszamy do kontaktu.

ViviSTUDIO

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 585

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top