Villa Nova Hotel ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4660/131521329665889400.gif
Żagań 68-100, woj. lubuskie
Nowogródzka 74
tel.: 68 377 21 97
http://www.villanova24.pl/
recepcja@villanova24.pl
Villa Nova Hotel *** - Żagań

Witamy serdecznie w nowym Hotelu i Restauracji "Villa Nova" w Żaganiu. Zachwycimy Państwa przepyszną kuchnią, a przyjezdnych oczarujemy pokojami noclegowymi.

Hotel Villa Nova położony jest w cichej, zielonej okolicy, 3 minuty jazdy od centrum Żagania i oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Odległość od dworca kolejowego w Żaganiu wynosi 3,5 km. W odległości 4,6 od obiektu Villa Nova znajduje się muzeum Stalag Luft III, oboz więziennego II wojny światowej z filmem „The Great Escape”.

Na naszych gości czeka restauracja z szerokim menu uwzględniającym potrawy z tradycyjnej kuchni polskiej i nie tylko, oraz przytulne pokoje noclegowe. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji konferencji i szkoleń.

Elegancko urządzone wnętrza oraz profesjonalna obsługa restauracji czynią to miejsce idealnym na zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 25 pokoi noclegowych jednoosobowych, dwuosobowych, pokój nowożeńców oraz pokoje pracownicze.

Obiekt Hotel Villa Nova obsługuje Gości Booking.com od 18 PAŹ 2012.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hotel – Restauracja FUKS położony jest przy ul. Nowogródzkiej w Żaganiu (trasa wyjazdowa na Zieloną Górę). Na naszych gości czeka restauracja z doskonałym menu uwzględniającym potrawy z tradycyjnej kuchni polskiej i nie tylko, oraz przytulne pokoje noclegowe. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych
Do dyspozycji naszych gości oddajemy 23 pokoje noclegowe. Restauracja rozmieszczona w dwóch salach konsumpcyjnych małej – ogólno dostępnej oraz dużej – bankietowej. Elegancko urządzone wnętrza oraz profesjonalna obsługa restauracji czynią to miejsce idealnym na organizację przyjęcia weselnego.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 425

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top