Villa Demetrios

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5945/131521841000065300.jpg
Kałuszyn 05-310, woj. mazowieckie
Warszawska 2B
tel.: 500 278 994
http://www.villademetrios.pl
villademetrios@gmail.com
Villa Demetrios - Kałuszyn

Villa Demetrios

Jednym z najwspanialszych momentów życia dla każdej osoby jest jej dzień ślubu. Zorganizowanie balu weselnego właśnie w naszej Villi sprawi tylko, że będzie to jeszcze bardziej niezapomniane przeżycie - nie tylko dla Pary Młodej, ale i dla wszystkich gości.
Aby zorganizować wymarzone wesele potrzeba kilku składników: wspaniałego miejsca, doskonałej obsługi i wyśmienitej kuchni. I właśnie to oferuje Państwu Villa Demetrios.

Posiadamy dużą salę weselną z eleganckim wystrojem, która pomieści 250 osób i posiada klimatyzację. Nasza obsługa jest do ciągłej dyspozycji, a szef kuchni z przyjemnością pomoże Państwu dobrać dania i ułożyć menu - spełni Państwa życzenia czy ma być to kuchnia tradycyjna, a może wykwintna.

Wychodząc również Państwu naprzeciw zapewniamy także noclegi dla gości weselnych. Każdy pokój gościnny jest przestronny i urządzony ze smakiem.
Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się z nami i ustalenia pasującego terminu. Zorganizowany u nas bal weselny będzie przeżyciem wręcz magicznym i na zawsze pozostanie w pamięci każdego uczestnika tego wyjątkowego dnia.

Naszym gościom oraz osobom orgaznizującym bale weselne lub inne uroczystości oferujemy komfortowe i doskonale wyposażone apartamenty. Nasze pokoje urządzone są w niepowtarzalnym stylu i posiadają wyjątkową atmosferę. Znajdą Państwo w nich stylowe meble oraz piękne zdobienia. Wszystko to daje uczucie komfortu oraz funkcjonalności.
Nasz hotel zapewnia także odpowiednie wyposażenie każdego z pokoi

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 314

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top