Villa Barbara Centrum Zdrowia i Rehabilitacji

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5385/150513384652020200.png
Jaworze 43-384, woj. śląskie
Wczasowa 171
tel.: 33 817 23 00 lub 601 444 780
http://www.villabarbara.pl/
info@villabarbara.pl
Villa Barbara Centrum Zdrowia i Rehabilitacji - Jaworze

Villa Barbara to wyjątkowy obiekt , usytuowany w Jaworzu koło Bielska-Białej, otoczony malowniczym górskim krajobrazem, stanowi dla gości wymarzone miejsce na odpoczynek, regeneracje sił oraz poprawę kondycji fizycznej. Jest idealnym miejscem do organizacji imprez okolicznościowych, szkoleń, spotkań integracyjnych, i pikników grillowych.

Zapraszamy do eleganckiej restauracji na smaczną i urozmaiconą kuchnię, a także do przytulnej kawiarni, serwującej pyszne ciasta i desery z naszej cukierni. W zależności od pory roku Szef Kuchni zaprasza Państwa na specjalnie przygotowywane sezonowe nowości kulinarne.
Dysponujemy stylową restauracją, która jest w stanie pomieścić maksymalnie 120 osób, posiadamy także foyer jako salę taneczną. W zależności od Państwa upodobań stoły zaranżujemy w tradycyjną podkowę lub wolnostojące 8-, 10-, 12- osobowe. Na Państwa życzenie przygotujemy także wystrój z żywych kwiatów skomponowany z klimatem naszej restauracji, nasz profesjonalnie przygotowany personel zagwarantuje sprawną i miłą obsługę, natomiast smakowita kuchnia dopełniająca wrażeń, dostosowana zostanie do preferencji Gości.

Dla tych z Państwa, którzy pragną nowatorskiej formy przyjęcia, proponujemy jego organizację w Ogrodach Villa Barbara. Posiadamy namiot plenerowy dla 100 osób z parkietem do tańca, altanę grillową oraz własny park, które nadadzą przyjęciu wyjątkowego nastroju, który na długie lata pozostanie w pamięci Państwa i wszystkich Gości. Rozległy teren zielony, a także graniczący z nim Park Zdrojowy Jaworza mogą stać się ciekawym plenerem na sesję zdjęciowe Pary Młodej.

W prezencie od Villa Barbara zapewniamy apartament na noc poślubną wraz ze śniadaniem serwowanym na Państwa życzenie przez Room Service!

Nowożeńców zapraszamy również na chwilę relaksu w salonie SPA. Wszystkim Gościom weselnym oferujemy noclegi ze śniadaniem w specjalnej cenie 90 zł/osoba. Z pewnością dodatkową atrakcję stanowić będzie możliwość skorzystania z krytego basenu w poślubny poranek.

Z wielką chęcią podejmiemy się także zorganizowania Państwu poprawin. Polecamy na tę okazję nasz taras, będący idealnym miejscem do dalszego świętowania w gronie rodziny.

Kierując się naszym wieloletnim doświadczeniem proponujemy połączenie uroczystego przyjęcia w restauracji z Garden Party, organizowanym przy altanie grillowej. Całkowity koszt przyjęcia ustalany jest indywidualnie z organizatorem.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 309

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top