Vestina Hotel***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5332/150524074334175600.png
Wisła 43-460, woj. śląskie
Malinka 35
tel.: 33 855 55 40
http://www.hotel-vestina.pl/
recepcja@hotel-vestina.pl
Vestina Hotel*** - Wisła

Nie ma lepszego i piękniejszego miejsca na spędzenie wolnego czasu wraz z całą rodziną, zorganizowanie wyjatkowej uroczystości, szkolenia czy też konferencji.

Malownicze, łagodne wzgórza, pokryte gęstym lasem mieszanym i poprzecinane wstążkami potoków czynią Wisłę miejscowością niezwykle atrakcyjną i chętnie odwiedzaną przez rzeszę turystów i wczasowiczów, spragnionych relaksu, wrażeń i piękna beskidzkich okolic, powracających do nas o każdej porze roku.

Serdecznie zapraszamy Państwa także do naszej restauracji, specjalizującej się w kuchni europejskiej, polskiej i regionalnej. Nasza wspaniała kuchnia jest z całą pewnością naszym największym atutem!

Obsługujemy dla Państwa:

- Eleganckie wesela
- Bankiety na różne okazje
- Spotkania firmowe
- Przyjęcia komunijne
- Przyjęcia rodzinne

Proponujemy również naszą wiatę góralską, która miejscem gdzie, przy akompaniamencie kapeli regionalnej możecie Państwo skosztować specjałów kuchni regionalnej takich jak między innymi: kita wędzona z kapustą zasmażaną, przysmak Rumcajsa, dania z grilla oraz wiele innych.

Szczegółowe informacje o naszej ofercie oraz pytania dotyczące imprez prosimy kierować na adres mailowy: marketing@hotel-vestina.pl lub telefon 033 855 55 53.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 469

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top