Usługi Hotelowe 17

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6286/151237904559334000.png
Ostrów Mazowiecka 07-300, woj. mazowieckie
Lubiejewska 158
tel.: 29 745 12 77 lub 793 007 117
http://www.uslugihotelowe17.pl
kontakt@uslugihotelowe17.pl
Usługi Hotelowe 17 - Ostrów Mazowiecka

„Usługi Hotelowe 17” - to zabytkowy budynek starego Spichlerza, położony w Ostrowi Mazowieckiej- wyjątkowe miejsce na nocleg, przerwę w podróży i obiad.

Naszym Gościom oferujemy wygodne jedno i dwuosobowe pokoje oraz apartamenty - w sumie możemy zakwaterować w hotelu 119 osób. Gwarantujemy też duży monitorowany parking.

W naszym obiekcie organizujemy konferencje, szkolenia i wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i rodzinne. Dla uatrakcyjnienia pobytu oferujemy Gościom możliwość korzystania z dziewięciostopowego stołu do bilarda, piłkarzyków i cymbergaja.

W ośrodku Usługi Hotelowe 17 znajdują się 4 sale bankietowe.

W naszej restauracji łączą się kulinarne style kuchni polskiej i naszej regionalnej, dające Gościom możliwość skosztowania prawdziwych smakołyków. Nasze kuchmistrzynie własnoręcznie wyrabiają makarony, pierogi i kugiel według staropolskich receptur, spiżarnia pełna jest domowych weków i przetworów, a po obiekcie unosi się zapach smacznego „domowego” wypieku.

Dzień Ślubu, to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu człowieka. Zapraszamy, więc do zorganizowania przyjęcia weselnego w nietuzinkowym obiekcie starego Spichlerza - miejscu z bogatą historią urokiem i klimatem.

Służymy doradztwem przy organizacji imprezy weselnej, tak aby dzień ten na długo został w pamięci zarówno Młodej Parze, Rodzicom i Gościo

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Służymy gościnnością, miłą i profesjonalną obsługą – wszystko w pięknie urządzonych w stylu retro wnętrzach.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 387

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top