U Śnieżków

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4814/131521363434813500.jpg
Szczecin 72-001, woj. zachodniopomorskie
Smolęcin 18 Kołbaskowo
tel.: 91 311 95 17 lub 606 26 56 69
http://www.usniezkow.pl/
wesele@usniezkow.pl
U Śnieżków - Szczecin

Ślub i przyjęcie weselne oraz poprawiny to bardzo szczególne wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci Młodej Pary oraz także wszystkich gości. Z myślą o tak ważnej chwili, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę weselną w trzech pakietach do wyboru:
Pakiet Srebrny - obejmuje przygotowanie Cudownego Przyjęcia Weselnego dla Waszych Gości - zapraszamy do aktualnego cennika!

Pakiet Złoty - obejmuje przygotowanie Cudownego Przyjęcia Weselnego dla Waszych Gości wraz z Poprawinami / Chrzcinami i wieloma dodatkowymi atrakcjami.
 

Pakiet Platynowy - obejmuje kompleksowe przygotowanie Przyjęcia Weselnego (w tym także paradne suknie dla Druhen!) dla Waszych Gości z Poprawinami / Chrzcinami oraz Kolacji w I Rocznicę Ślubu!

Przyjęcie weselne w "Kryształowej Sali i Zaczarowanym Ogrodzie". Perłowy pokój dla Państwa Młodych GRATIS. Takich atrakcji nie znajdziecie w żadnej ofercie organizatorów przyjęć weselnych. Szczegóły cenowe oraz aktualne promocje ustalane są w trakcie prowadzonych rozmów!

Gospodarstwo "uŚnieżków" - to trafiony w "10" pomysł na Wasze przyjęcie weselne, które zadowoli wszystkich uczestników imprezy.

Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie o jakim Państwo marzycie, według scenariusza opartego na tradycji, bądź według Państwa pomysłu. Oferujemy również pomoc przy wyborze oprawy muzycznej, programu artystycznego, transportu czy dekoracji kwiatowej. Nasza propozycja zawiera bogaty wybór menu w różnych wariantach cenowych. Wybierz jeden z naszych pakietów.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 558

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 17.09.2020, ocena: 1
Dziwne to, choć urokliwe miejsce. I na tym w zasadzie koniec. Urzadzalem tam przyjecie komunijne swego dziecka(VIII.2020r). Profesjonalizm właścicielki kończy się z chwilą podpisania umowy i dokonania opłat zaliczkowych. Z obietnic i zachwalania przed, niewiele zostaje. Ustalony lokal zostaje zmieniony, zamiast imprezy na wyłączność jest stypa za ścianą z dobitną żałobną muzyka. Z Właścicielką żadnego kontaktu. Impreza rusza z godzinnym opóźnieniem. Obsługa nie wie co było zamówione, o wszystko trzeba się prosić, przypominać, reagować na braki. Dopiero informacja o chęci przewiezienia gości do porządnej restauracji w Szczecinie i przesłania rachunku właścicielce z kosztami pobudza obsługę do działania.Wrażenie nieco poprawia jakość potraw ale znów serwowanie żenada. Dzieci nie dostaja swoich dan,dopiero po interwencji, na koniec.Jestem zniesmaczony podejściem właścicielki, zastraszaniem naliczenia oplat za gosci ktorych nie bylo.Serdecznie nie polecam lokalu. Organizacja IMPREZY- DNO
Top