U Śnieżków

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4814/131521363434813500.jpg
Szczecin 72-001, woj. zachodniopomorskie
Smolęcin 18 Kołbaskowo
tel.: 91 311 95 17 lub 606 26 56 69
http://www.usniezkow.pl/
wesele@usniezkow.pl
U Śnieżków - Szczecin

Ślub i przyjęcie weselne oraz poprawiny to bardzo szczególne wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci Młodej Pary oraz także wszystkich gości. Z myślą o tak ważnej chwili, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę weselną w trzech pakietach do wyboru:
Pakiet Srebrny - obejmuje przygotowanie Cudownego Przyjęcia Weselnego dla Waszych Gości - zapraszamy do aktualnego cennika!

Pakiet Złoty - obejmuje przygotowanie Cudownego Przyjęcia Weselnego dla Waszych Gości wraz z Poprawinami / Chrzcinami i wieloma dodatkowymi atrakcjami.
 

Pakiet Platynowy - obejmuje kompleksowe przygotowanie Przyjęcia Weselnego (w tym także paradne suknie dla Druhen!) dla Waszych Gości z Poprawinami / Chrzcinami oraz Kolacji w I Rocznicę Ślubu!

Przyjęcie weselne w "Kryształowej Sali i Zaczarowanym Ogrodzie". Perłowy pokój dla Państwa Młodych GRATIS. Takich atrakcji nie znajdziecie w żadnej ofercie organizatorów przyjęć weselnych. Szczegóły cenowe oraz aktualne promocje ustalane są w trakcie prowadzonych rozmów!

Gospodarstwo "uŚnieżków" - to trafiony w "10" pomysł na Wasze przyjęcie weselne, które zadowoli wszystkich uczestników imprezy.

Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie o jakim Państwo marzycie, według scenariusza opartego na tradycji, bądź według Państwa pomysłu. Oferujemy również pomoc przy wyborze oprawy muzycznej, programu artystycznego, transportu czy dekoracji kwiatowej. Nasza propozycja zawiera bogaty wybór menu w różnych wariantach cenowych. Wybierz jeden z naszych pakietów.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 345

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top