U Pana Fotografa

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3668/151549383223974500.png
Jastrzębie 05-500, woj. mazowieckie
Polnych Traw 3
tel.: 602 573 178
http://upanafotografa.pl/
foto.ziemka@gmail.com
U Pana Fotografa - Jastrzębie

Fotografią zajmuję się od wielu lat. Jeśli chciałbyś usiąść wieczorem przy kominku z albumem w dłoniach i powrócić do najcudowniejszych chwil ze swojego życia - to wspaniale. Ja uwielbiam je zatrzymywać. Dla mnie fotografia ślubna to przede wszystkim umiejętność wybrania i uchwycenia momentu, który pokazuje wszystkie emocje towarzyszące ceremonii ślubnej. Dzięki wcześniejszemu przygotowaniu i poznaniu preferencji pary małżeńskiej – mogę swobodniej pracować z pełną odpowiedzialnością za wybrane przeze mnie ujęcia.

Jeżeli chcą Państwo poznać dokładniej moje preferencje w kwestii ujęć – zapraszam do mojego portfolio. Znajdą tam Państwo zdjęcia z przygotowań, ceremonii, wesela oraz z pleneru. Bardzo lubię pracę z osobami, które mają podobne upodobania w kwestii doboru pleneru i wykonywanych przeze mnie ujęć. Cenię sobie również swobodę tworzenia i realizowania sesji zdjęciowej zgodnie z zamysłem przygotowanym przed przystąpieniem do realizowania usługi. Moja fotografia, rozwija się wraz ze mną. Coraz więcej wiem i  umiem, lecz przede wszystkim  wraz z upływem czasu,więcej potrafię dostrzec.
Przeniesienie świata na zdjęcia to dla mnie czysta  formalność, którą jednak wciąż zgłębiam, by robić to z dnia na dzień coraz lepiej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1195

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.75 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top