TOTU Catering

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5849/131521810421230900.jpg
Racula 66-004, woj. lubuskie
Barcikowice 25A
tel.: 601 785 821
http://www.to-tu.pl
to-tu@to-tu.pl
TOTU Catering - Racula

TOTU Catering

TO TU Catering ma przyjemność przedstawić Państwu interesującą ofertę cateringową. TO TU Catering, to obecnie nie tylko wspaniała kuchnia we własnych progach, ale również doskonała i wykwintna kuchnia w wybranym przez Państwa miejscu. Zapewniamy organizację zarówno bankietów, konferencji, wesel, uroczystości jubileuszowych, pikników pracowniczych, spotkań integracyjnych, festynów, ognisk firmowych na najwyższym poziomie jak również kameralnych uroczystości rodzinnych w domu klienta.

Gwarantujemy nie tylko wspaniałą organizację przyjęć, ale przede wszystkim wyśmienity smak potraw staropolskiej kuchni, profesjonalną kadrę i uprzejmą obsługę. Miło nam będzie, jak zaufacie Państwo naszemu doświadczeniu i przekażecie organizację swoich imprez w nasze ręce.
 

Catering to usługa, która dobrej restauracji pozwala rozwinąć skrzydła, a Państwu zaoszczędzić wielu problemów i kłopotów związanych z przygotowaniem przyjęcia. Obecnie dysponujemy możliwościami zorganizowania cateringu nawet dla 1000 osób.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 508

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top