The Piano

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3247/149166317040807600.jpg
Bytom 41-114, woj. śląskie
Strzelców Bytomskich 87C
tel.: 510 115 359
http://thepiano.eu
biuro@thepiano.eu
The Piano - Bytom

Restauracja The Piano to idealne miejsce na organizację wymarzonego przyjęcia weselnego. 
Mamy ogromne doświadczenie w tej materii – rocznie witamy nawet do stu Par Młodych, wraz z licznie przybywającymi weselnikami.

Świadomi powagi chwili, jesteśmy znakomicie przygotowani, by udźwignąć ciężar odpowiedzialności związanej 
z tym szczególnym przedsięwzięciem. Od pierwszego kontaktu, przez kolejne etapy tworzenia idei, precyzyjne planowanie, aż po realizację i zakończenie, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Bazując na doświadczeniu i nie bojąc się wyzwań, uważnie słuchamy, doradzamy i wreszcie czuwamy, by przyjęcie od pierwszej do ostatniej chwili było wspaniałym przeżyciem dla jego uczestników.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Parom, które nam zaufały i zapraszamy kolejne, które pragną, by Ich Dzień Ślubu otrzymał wyjątkową, niepowtarzalną oprawę.

Aby uatrakcyjnić ten szczególny wieczór, polecamy Państwu liczne dodatki, które sprawią, że Państwa Goście na długie lata pozostaną pod urokiem wyjątkowych chwil przeżytych w Restauracji The Piano.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2449

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2017-05-12
Miejsce pełne uroku, świetnego wystroju z obsługą, która zasługuje na medal. Właściciel potrafi doradzić przy organizacji wesela. Pełen profesjonalizm.
Top