Studio Video Andrzej Planner

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4154/149623625575190400.jpg
Gorzów Wielkopolski 66-400, woj. lubuskie
Kruczkowskiego 3/14
tel.: 508 165 255
http://andrzejplanner.pl/
andrzejplanner@op.pl
Studio Video Andrzej Planner - Gorzów Wielkopolski

Studio Video

Andrzej Planner

Jestem fotografem ślubnym z Gorzowa Wielkopolskiego. Profesjonalnym filmowaniem zajmuję się od 1991 roku.

Zajmuję się nie tylko wideofilmowaniem uroczystości ślubnych i weselnych, ale przeróżnych imprez okolicznościowych (komunii, jubileuszy, studniówek...).

Zapraszam na spotkanie przy kawie, pokaże filmy weselne których nie publikuję w internecie. Na wszelkie pytania odpowiem też telefonicznie lub poprzez e-mail.

 

Moje usługi z uroczystości ślubnej i wesela mogą obejmować:

- reportaż z domu Panny Młodej,

- filmowanie w kościele lub USC,

 - wideo-sesja plenerowa,

- wideo z przyjęcia lub zabawy weselnej,

- wideosesja w studio...

Format filmu:

- film w jakości HD,

- film na DVD,

- klipy filmowe na pendrive,

- film na VHS.

Zasięg działalności:

Gozdnica, Nowa Sól, Łęknica, Żary, Żagań, Ośno Lubuskie, Gubin, Drezdenko, Jasień, Rzepin, Babimost, Trzciel, Skwierzyna, Sulechów...

Wraz z rozwojem nowoczesnej techniki komputerowej i audio-video staram się posiadać  perfekcyjny sprzęt, który pozwoli mi w sposób nowoczesny filmować i opracować materiał video tak, aby zadowolić każdego klienta.

Zapraszam do korzystania z usług FOTO-VIDEO
Andrzej Planner

 

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1007

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.90 / 5
głosów: 21
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2019-08-19
Jestem bardzo zadowolona. Pan Andrzej jest fantastyczny. Film został przygotowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jestem wdzięczna za jego profesjonalizm , doświadczenie i pomysły. Widać, że to wszystko jest spójne . POLECAM
Dodano: 2019-03-26
Polecam!! Bez pana Andrzeja nie mielibyśmy tak ładnych zdjęć i tak fantastycznego reportażu weselnego... Dziękujemy.. To bardzo ładna pamiątka i chyba najbardziej drogocenna.
Dodano: 2019-03-01
Warto zaufać panu Andrzejowi. Widać, że ma za sobą naprawdę dużo ważnych uroczystości, dlatego ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę jak zrobić by było dobrze. Świetnie sfilmował każdą ważną chwilę. A montaż... rewelacja!
Dodano: 2019-02-13
Warto zaufać. Pan Andrzej wie co robi, i potrafi wykonać swoją pracę bardzo rzetelnie. Nasz film z wesela wzbudził wiele wzruszeń, łez i uśmiechu, szczęścia. To wszystko przez odpowiedni montaż. Dziękujemy
Dodano: 2019-01-24
Jestem bardzo zadowolona. Pan Andrzej Planner , to artysta. Udało nam się wszystko dokładnie ustalic i dzięki temu efekt finalny naprawdę zrobił wrażenie Serdecznie dziękujemy za piękny film i zdjęcia!!
Dodano: 2018-08-27
Niesamowite video z przyjęcia weselnego.. Dziękujemy... Jakość robi wrażenie. Montaż pierwsza klasa!
Dodano: 2018-08-08
Bardzo miłe podejście pana Andrzeja i jego ogromne zaangażowanie sprawiło, że jesteśmy zadowoleni. Wspaniała obsługa.
Dodano: 2018-07-20
Tak naprawdę skorzystaliśmy z usług pana Andrzeja dzięki opiniom w internecie. Wszędzie go polecali My też się nie zawiedliśmy.
Dodano: 2018-07-06
Jestem wzruszona...Pan Andrzej wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Cieszę się, że skorzystaliśmy właśnie z jego usług
Dodano: 2018-06-28
Polecam! To była bardzo owocna współpraca. Pan Andrzej pokazał, że ma talent i doświadczenie w branży. Stworzył przepiękny film na wagę złota. Przynajmniej dla nas! ;)
Dodano: 2018-06-04
Serdecznie dziękujemy za pana obecność, za pana zaangażowanie, pomysł i rzetelność. Film robi wrażenie i cieszę sie, że jest on w tak dobrej jakości
Dodano: 2018-05-09
Przyjemna współpraca. Pan Andrzej, to fachowiec,który zna się na filmowaniu ważnych uroczystości. Można mu zaufać. My w każdym razie jesteśmy zadowoleni z efektu jego pracy.
Dodano: 2018-03-30
Polecamy. Pan Andrzej, to artysta, punktualny i rzetelny człowiek, fachowiec, na którym można polegać. zna się na fotografii i filmowaniu.
Dodano: 2018-03-15
Jestem zadowolona z usług pana Andrzeja. Widać, że zna się na filmowaniu i zajmuje się tym już naprawdę wiele lat. Moim zdaniem wykonuje kawał dobrej roboty zapewniając najwyższą jakość w dobrej cenie.
Dodano: 2018-02-15
Kapitalna robota! Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na pana Andrzeja Wszytsko tak zorganizowal, by film z wesela oglądało się z ogromnym wzruszeniem. Piękna pamiątka. Dziękujemy
Dodano: 2018-01-23
Polecam! Genialny kamerzysta, dobry człowiek i doskonały artysta. Jedyny w swoim rodzaju. Od razu nas ujął swoim profesjonalizmem, swoją dokładnością, indywidualnym podejściem. Jak najbardziej cieszę się, że wybraliśmy właśnie jego.
Dodano: 2017-09-08
Pan Andrzej, to świetny kamerzysta i fotograf. Warto mu zaufać. Stosuje najlepszy sprzęt i dzięki temu jest jakość hd. dziękujemy za wsparcie i pomoc. Mamy swoje wesele na pięknym filmie, zdjęcia zawsze przypominają ten wspaniały dzień i powodują wzruszenie. Warto było zaufać panu Andrzejowi
Dodano: 2017-08-14
Polecam pana Andrzeja Plannera, bo nikt tak profesjonalnie i tak indywidualnie nie podchodzi do swojej pracy jak pan Andrzej. Testowaliśmy już różnych kamerzystów, ale nikt nie wykazał sie takimi umiejętnościami jak Pan Andrzej. Fachowiec z wieloletnim doświadczeniem i nowoczesnym spojrzeniem w tematykę filmu i zdjęć.
Dodano: 2017-07-18
Cieszymy się, ze skorzystaliśmy z usług tak zdolnego kamerzysty... Film z wesela okazał się być najpiękniejszym prezentem z tego dnia. Wesele zapamiętamy do końca życia, a do filmu będzie wracać, by wspominać to co było piękne i to jak zaczęliśmy nasze małżństwo. Dziekujemy
Top