Studio Słoń

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3831/150607642615241100.png
Warszawa 00-195, woj. mazowieckie
Słomińskiego
tel.: 793 535 098
http://www.studioslon.pl
marina@studioslon.pl
Studio Słoń - Warszawa

Jesteśmy zgraną ekipą miłośników fotografii. Wspólnie tworzymy subtelne i estetyczne zdjęcia, które na zawsze zachowują pamięć o najlepszych chwilach życia.

Kochamy swoją pracę przede wszystkim dlatego, że robimy rzeczy naprawdę istotne i wartościowe. Poznajemy wielu wspaniałych ludzi, przeżywamy wraz z nimi najważniejsze i najpiękniejsze momenty w ich życiu, a przy okazji tworzymy dla nich cenną pamiątkę na długie lata. Cieszy nas, że zatrzymujemy piękno otaczającego nas świata i sprawiamy, że ludzie stają się choć odrobinę szczęśliwsi. 

To wszystko inspiruje nas na co dzień, pozwala rozwijać się i dawać z siebie 100% przy każdym kolejnym projekcie. Jesteśmy dumni z każdej zrealizowanej sesji, ale naszym najlepszym zdjęciem jest zawsze to, które zrobimy jutro.

W swoich klientach cenimy przede wszystkich otwartość, przyjazne nastawienie, dobry gust i miłość do fotografii. Lubimy pracę z ludźmi, którzy mają podobne wyobrażenie piękna – to podstawa udanej współpracy. Nasze zdjęcia zdobywają uznanie i zaufanie innych fotografów, oraz modelek, wizażystów, dekoratorów, których jest coraz więcej  wśród naszych klientów. 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1921

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.21 / 5
głosów: 14
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top