Studio Lewandowski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6682/153866486452251500.jpg
Białystok 15-097, woj. podlaskie
Skłodowskiej-Curie 10/32
tel.: 509 282 522
http://studiolewandowski.pl/
kontakt@studiolewandowski.pl
Studio Lewandowski - Białystok

Pamiątka ze ślubu i wesela? Nic prostszego! Wystarczy, że odezwiecie się do nas :)

Wyobraźcie sobie sytuację za 20-30 lat, jak zasiadacie wraz ze znajomymi (i dziećmi) do "starych" czasów, otwierając album ze zdjęciami, albo odpalając nagranie z wesela. Ile będzie śmiechu i radości jak sobie powspominacie ten cudowny czas, kiedy powiedzieliście sobie "TAK". Naszym zadaniem jest, aby łezka w oku zakręciła się za każdym razem gdy wrócicie do tego momentu.

Jeżeli dzień ślubu nie będzie dopiero początkiem, proponujemy sesję narzeczeńską. Klip wideo zapowiadający wyjątkowy dzień i sesja zdjęciowa, która na zawsze pozostanie w Waszych sercach.

Następnie przechodzimy do dnia zaślubin. Możemy rozpocząć od błogosławieństwa rodziców, nie będzie problemem jak zaczniemy od przygotowań Panny Młodej (kosmetyczka, fryzjer, a może coś innego specjalnego?). Następnie jedziemy do Kościoła, Cerkwi czy też Urzędu Stanu Cywilnego, gdzie nie pominiemy żadnego ważnego momentu, gdy będziecie sobie przyrzekać miłość do końca życia. A potem? A potem już tylko zabawa! Żeby też za długo nie stresować gości licznymi nagraniami, kończymy pracę w tym dniu około godziny 1.00 (po oczepinach bądź torcie). Ale czy to koniec? Nic bardziej mylnego :) Plener w innym dniu jest u nas w standardzie. Umówimy się w pasującym dla Was terminie (oczywiście tym słonecznym, chyba że idea pleneru będzie inna). Teraz to niestety koniec naszej bezpośredniej współpracy... Ale po niedługim czasie, po godzinach intensywnego montażu i obróbki zdjęć, otrzymacie upragnione nagranie i zdjęcia.

Z naszej strony proponujemy niepowtarzalne ujęcia (zarazem w fotografii jak i wideo), wykonywane na wysokiej klasy sprzęcie cyfrowym. Jakość nagrania sięgająca 4K i zdjęcia w pełnej klatce. Do tego wyśniona suknia, nienaganny garnitur, rodzina, tłum gości i otrzymujemy najwspanialszą pamiątkę z tak ważnego dla Was dnia!

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić parę narzeczonych do kontaktu, a później do podpisania umowy, gdzie będą zawarte wszystkie potrzebne informacje :)

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 925

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top