Studio Karolina Brzuchalska

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3726/150668237235530700.png
Suchy Las 62-002, woj. wielkopolskie
os. Poziomkowe
tel.: 604 346 238
http://www.brzuchalska.pl/
karolina.brzuchalska@gmail.com
Studio Karolina Brzuchalska - Suchy Las

Witam serdecznie. Mam na imię Karolina i jestem fotografem. Moja przygoda z fotografią zaczęła się dobre parę lat temu, kiedy na świecie pojawiły się dzieci. Dziś zajmuję się fotografowaniem zawodowo. W wolnych chwilach (a tych niestety niewiele) praktykuję jako dziennikarz, redaktor, tłumacz i lektor.

Z wykształcenia jestem germanistką, jednak moją największą pasją jest właśnie fotografia. Staram się zamknąć w kadrach to, co najistotniejsze, nie zawsze zauważane od razu. Uwielbiam fotografować emocje, chwytać chwile, bawić się światłem. Najchętniej fotografuję ludzi i ich otoczenie.

Staram się nie spoczywać na laurach, ciągle dokształcać, brać udział w jak największej ilości warsztatów i plenerów fotograficznych. By szlifować warsztat ukończyłam Zaawansowany Kurs Fotografii w Akademii Fotografii oraz brałam udział w niezliczonych plenerach i warsztatach fotograficznych. Na co dzień, jeśli nie fotografuję zawodowo, to ... fotografuję dla przyjemności :)

Podczas reportaży ślubnych współpracuję z drugim fotografem. Dwóch fotografów to dwa różne spojrzenia na świat, dwa razy większa szansa, by te najpiękniejsze chwile nie zostały zapomniane. Taki sposób pracy sprawdził się nam doskonale podczas niejednej sesji. Jesteśmy tam, gdzie wzrok nie sięga.

Jeśli podobają Wam się nasze zdjęcia, sposób ujmowania rzeczywistości i styl pracy, jeśli chcielibyście zobaczyć więcej, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,

Karolina

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1435

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top