Studio Fotograficzne Migawka

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2812/150781486591505400.png
Oleśnica 56-400, woj. dolnośląskie
Klonowa
tel.: 514 496 811
http://www.studiomigawka.com
info@studiomigawka.com
Studio Fotograficzne Migawka - Oleśnica

Oferujemy Państwu 3 pakiety ślubne, sesję plenerową oraz sesję narzeczeńską. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie inne propozycje oraz negocjacje...

I. Sesja narzeczeńska...idealny prezent dla Waszych Rodziców! 2-godzinna sesja w plenerze za jedyne 200zl! Młoda para otrzymuje ok. 30 wyselekcjonowanych i profesjonalnie obrobionych zdjęć, zapisanych na płycie DVD w 2 formatach. Dodatkowo 2 zdjęcia zostaną wydrukowane w formacie A4, które to zdjęcia będą idealnym prezentem dla Waszych Rodziców!

II. Pakiet Złoty za jedyne 1400zł ...pakiet ten obejmuje: zdjęcia z przygotowań do zaślubin, samych zaślubin w Kościele, składanie życzeń, przejazd na salę i przywitanie Państwa Młodych oraz reportaż z zabawy weselnej wraz z oczepinami. Ponadto w tej cenie zawarta jest ok. 3-godzinna sesja plenerowa w dowolnie ustalonym terminie i miejscu. Otrzymujecie Państwo ok. 500 wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęc zapisanych na płycie DVD w 2 formatach. Dodatkowo w cenie zawarty jest album (40 zdjęć) lub fotoksiążka z wybranymi przez Państwa zdjęciami.

III. Pakiet Srebrny za jedyne 1100zł .. pakiet ten obejmuje: zdjęcia z przygotowań do zaślubin, samych zaślubin w Kościele, składanie życzeń, przejazd na salę i przywitanie Państwa Młodych oraz reportaż z zabawy weselnej wraz z oczepinami. Na życzenie Pary Młodej wykonamy krótką, ok. 1-godzinną sesję plenerową w dniu ślubu. Otrzymujecie Państwo ok. 400 wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć zapisanych na płycie DVD w 2 formatach. Dodatkowo w cenie zawarty jest album (40 zdjęć) lub fotoksiążka z wybranymi przez Państwa zdjęciami.

IV. Pakiet Brązowy za jedyne 800 zł ... pakiet ten obejmuje zdjęcia zaślubin w Kościele, składanie życzeń, przejazd na salę i przywitanie Państwa Młodych, toast, pierwszy taniec oraz na życzenie Państwa Młodych krótką 1-godzinna sesję plenerową w dniu ślubu. Otrzymujecie Państwo ok. 300 wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć, zapisanych na płycie DVD w 2 formatach. Dodatkowo w cenie zawarty jest album (40 zdjęć) lub fotoksiążka z wybranymi przez Państwa zdjęciami.

Wykonujemy także same sesje plenerowe. Koszt takiej 3-godzinnej sesji w dowolnie wybranym terminie i miejscu to 350zł. W zamian otrzymujecie Państwo ok. 100-150 wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć zapisanych na Płycie DVD w 2 formatach.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1371

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top