Studio Foto-Video FotoMarzenia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2424/150650100972939300.png
Łódź 91-357, woj. łódzkie
Liściasta 12/48
tel.: 606 981 090
http://fotomarzenia.pl
ryszard6666@o2.pl
Studio Foto-Video FotoMarzenia - Łódź

Wkrótce wyruszycie w najwspanialszą podróż życia.Wasze serca bić będą jednym rytmem.Od tej chwili Wasze wszystkie radości będą Waszymi wspólnymi radościami.Każdy będzie Wam życzył , aby Wasza miłość była wyjątkowa i wieczna. Wyjątkowa będzie też z pewnością Uroczystość Ślubna i Weselna.

Jeśli pozwolicie nam towarzyszyć w tych wspaniałych chwilach , postaramy się udokumentować je dla Was i Waszych najbliższych z całym zaangażowaniem. Wykonujemy fotoreportaże , filmy ślubne, zaczynając od przygotowań w domu panny młodej, przez błogosławieństwo ,kościół, wesele, plener, wszystko ku zadowoleniu klienta, robimy również zdjęcia podczas komunii , chrztu oraz wszelkie inne zlecenia.

Fotografowanie oraz videorejestracja to dla nas przyjemność dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa marzenia w postaci niezapomnianej pamiątki z tak ważnego dnia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Szczególną uwagę zwracamy na to, by na zdjęciach uchwycić uczucia, radość, atmosferę chwili i pokazać Państwa w sposób jak najbardziej naturalny, bo te chwile są przecież dla Was.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 995

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top