Studio Filmu i Fotografii Eksand

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3789/150849380279891600.png
Staszów 28-200, woj. świętokrzyskie
Szpitalna 6
tel.: 609 760 341
http://www.eksand.com.pl
biuro@eksand.com.pl
Studio Filmu i Fotografii Eksand - Staszów

Zajmujemy się tworzeniem reportaży w systemie Full HD realizowanymi profesjonalną kamerą Panasonic (film) oraz aparatami fotograficznymi Nikon (fotografia) , którymi rejestrujemy ważne chwile z  Waszego życia, takie jak : Śluby, Wesela, Studniówki, Komunie Święte, Chrzty, Urodziny i wiele, wiele innych. Filmujemy wszystko z pełnym zaangażowaniem, w spokoju, ciszy, z dostojeństwem.

Zrealizowany film zapisujemy na nośnikach DVD, Blu-Ray, pamięciach USB, dyskach HDD.  Jeżeli będzie potrzeba przeniesienia filmu na stronę internetową - nie ma problemu.
Dla Państwa zrobimy wszystko! Wystarczy rodzinie przekazać link do strony i już po chwili wszyscy cieszą się możliwością obejrzenia reportażu z pięknego dnia weselnego, studniówkowego. W pracy łączymy formę i treść na nagraniach i fotografii, które tak często przedstawiane są osobno wśród innych, bardzo dużą zasługę w opracowaniu wizerunku firmy włożyli sami klienci, którzy domagali się normalności i głębszego sensu zawartych treści.

Lubimy nowe wyzwania i wysokie poprzeczki scenariusza oraz reżyserii filmu weselnego. Nagrania realizujemy według scenariusza zamawiającego, jak również własnego, dlatego bardzo dużo zleceń poprowadzonych zostało na wyjątkowe i indywidualne zamówienia. 

Dla wszystkich, którzy podchodzą do przeżycia w sposób szczególny tego pięknego dnia zaślubin, studniówki, a nie jest Waszym celem tylko zaliczenie tych kilkudziesięciu godzin, zapraszamy do kontaktu i przedstawienia wielu aspektów i ważnych  momentów dnia weselnego, studniówkowego itd.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1092

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 11.01.2018
Jeszcze raz bardzo dziękuję wam za przepiękne nagrania i zdjęcia z naszego wesela rodzina oglądając nasze wesele to czują się jakby byli na weselu.Bardzo polecam Studio Eksand-nie pozalujecie jesli ich wezmiecie na wesele lub przyjęcie.
Top