Studio Filmowe Omega

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3372/150694275778239600.png
Warszawa 03-571, woj. mazowieckie
Orłowska
tel.: 602 723 836
http://studiofilmoweomega.pl
kontakt@studiofilmoweomega.pl
Studio Filmowe Omega - Warszawa

STUDIO FILMOWE OMEGA jest grupą zawodowych filmowców, którzy zajmują się produkcją filmową – w szerokim tego słowa znaczeniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zapewniamy klientom w pełni profesjonalną realizacje powierzonych zadań.

W życiu codziennym pracujemy przy realizacji programów, jako operatorzy kamer, obrazu oraz wizji. Ciągle szkolimy się, inwestujemy w swój rozwój, podnosimy swoje kwalifikacje, z chęcią podejmiemy się wykonania nowych projektów, nowych wyzwań.

Każdy z naszych operatorów ukończył kurs organizowany przez Kurię Warszawską, który uprawnia do filmowania podczas uroczystości kościelnych.
Często wprowadzamy zmiany w ofercie naszych usług jednocześnie podnosząc jakość i standard wykonania dzieł filmowych. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, pragnąc jego zaufania i satysfakcji z tego co robimy.
Bo przecież film to nie tylko nasza praca, ale i pasja.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie wysokiej jakości i często korzystamy z rynkowych nowinek technicznych, aby stworzyć niepowtarzalne produkcje.
Materiał filmowy rejestrujemy za pomocą profesjonalnych kamer Sony i Canon Full HD 1080i z oświetleniem LED, a także lustrzanek Canon HDSLR z wymienną optyką. Ponadto do nietypowych ujęć używamy kamer Go-Pro HD Hero 2 i 3 z obiektywami szerokokątnymi i szeroką gamą przydatnych akcesoriów.
Dysponujemy systemami stabilizacji ruchu kamery typu Steadicam, a także systemem płynnej, poziomej jazdy firmy Slidekamera.

Dźwięki rejestrujemy przy użyciu mikrofonów i mikroportów Sennheiser oraz cyfrowych rejestratorów.
Montaże filmów odbywają się na profesjonalnych zestawach montażowych, gwarantujących najwyższą jakość materiału filmowego.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.studiofilmoweomega.pl, oraz na nasz kanał youtube http://www.youtube.com/user/studiofilmoweomega/videos?flow=grid&view=0 na którym zamieszczone są przykładowe klipy zrealizowane przez naszą firmę.
O naszych aktualnych promocjach można dowiedzieć się na naszym profilu FanPage Facebook https://www.facebook.com/StudioFilmoweOmega.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1353

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top