Stare Sady Pod Jabłoniami Port & Chillout

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4090/149166319259374100.jpg
Mikołajki 11-730, woj. warmińsko-mazurskie
Stare Sady 13
tel.: 607 948 474
http://www.mikolajki.com.pl
jkarczmarczuk@grupaamax.pl
Stare Sady Pod Jabłoniami Port & Chillout - Mikołajki

Grupa Amax dysponuje kompleksową infrastrukturą, którą udostępnia turystom i żeglarzom spędzającym czas na Mazurach. Istniejąca od 2007 roku firma stale poszerza portfolio dostępnych usług i rozwija obszar działania.
Oferujemy kompleksową organizację eventów na Mazurach. Naszą domeną są imprezy na wodzie i na lodzie, a także w terenie. Jesteśmy gospodarzem dwóch portów: najnowocześniejszego mazurskiego portu w Mikołajkach oraz klimatycznego i kameralnego portu w Starych Sadach. Dysponujemy bazą noclegowa dla 200 osób, nowoczesna flotą jachtów, pakietem usług gastronomicznych o zróżnicowanym poziomie oraz zapleczem konferencyjnym.

Gwarantujemy profesjonalizm i zaangażowanie jakiego nie ma nigdzie na Mazurach! Nasz potencjał doceniają firmy realizujące na Mazurach programy marketingowe, sprzedażowe, team building, integracyjne. Wspierani jesteśmy przez goszczące na terenie portów media z którymi ściśle współpracujemy. Każdy event jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy sumiennie i kreatywnie.

Zapraszamy do realizacji projektów eventowych zarówno w Wiosce Żeglarskiej Mikołajki, w Stare Sady Port&Chillout, jak również na całym Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich!

Ślub to najbardziej emocjonujące wydarzenie w życiu młodej pary. Teraz mamy dla Was idealną propozycję przeżycia uroczystości w wyjątkowym otoczeniu i okolicznościach.
Mazury jeden z siedmiu cudów natury to idealne miejsce kolekcjonowania niezapomnianych wspomnień! Tutaj zaaranżujemy przestrzeń do wypowiedzenia najważniejszych słów: TAK!

Wszystkie oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1551

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top