Stara Gawęda

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5308/153173267359587600.jpg
Zakliczyn 32-406, woj. małopolskie
Czechówka 3a
tel.: 12 274 69 76
http://staragaweda.com.pl/
biuro@staragaweda.com.pl
Stara Gawęda - Zakliczyn

Zapraszamy Państwa serdecznie do Zajazdu Turystycznego GAWĘDA, usytuowanego w jednym z najpiękniejszych miejsc Polski. Malownicze tereny Pogórza Wielickiego z piękną panoramą widokową Beskidu Makowskiego i Beskidu Wyspowego, nieopodal Jeziora Dobczyckiego uatrakcyjnią czas spędzany w naszych progach.

Pokoje gościnne czekają na Państwa oferując estetyczny wystrój oraz zaciszny komfort. W imieniu personelu naszego Zajazdu GAWĘDA pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby Państwa wizyta była mile wspominana.
Nasz Zajazd Turystyczny ma zawsze otwarte drzwi dla strudzonych podróżą Gości. Wyjątkowy charakter podkreślają subtelne dekoracje wnętrz oraz bajeczna okolica. Staramy się uatrakcyjnić pobyt naszym odiwedzającym oferując wysoki poziom usług, wiele atrakcji oraz dyskretną i profesjonalną obsługę, która chętnie spełni wszystkie Państwa życzenia.

Ten wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy.

Ślub i wesele to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Każdy z nas pragnie, by „Ten Dzień” był wyjątkowy i na długo zagościł w pamięci gości weselnych.
Doskonale rozumiemy potrzeby Par Młodych, dlatego też w organizację przyjęć weselnych w Starej Gawędzie wkładamy całe swoje serce. Bedziemy niezmiernie zaszczyceni jeśli to właśnie nam powierzycie Państwo organizację swojego przyjęcia weselnego.

Z prawdziwą przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji nasze dwie sale, które mogą przyjąć do 160 osób w Górnej kondygnacji na sali retro, oraz 100 osób w “Piekiełku” z wyjściem na ogród.

Zaskoczymy Państwa niezapomnianym klimatem, przepięknym wystrojem i bogactwem menu w cenach dopasowanych do Państwa możliwości, gwarantujemy miłą obsługę.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 331

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top