Sound & Light

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3197/149166316960052400.jpg
Wronki 64-510, woj. wielkopolskie
os. Słowackiego
tel.: 505 922 234
http://www.djsl.pl
michal.klekota@gmail.pl
Sound & Light - Wronki

Witamy na naszej stronie poświęconej wszystkiemu co wiąże się z organizacją niezapomnianej imprezy.
Jeśli tutaj trafiłeś jesteś już krok od od tego, abyśmy zwykły dzień bądź też wieczór zamienili w czas którego nikt nie zapomni.
Tutaj również dowiedzą się Państwo jak kontaktować się z nami ( Kontakt ) w przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci współpracy.
Gorąco polecamy.

Oferta

Nagłośnienie imprez plenerowych

Oświetlenie

Bankiety, Połowinki, Osiemnastki

Imprezy firmowe

Otwarcia nowych firm

Koncerty, Kabarety

Dni Miast

Wesela

itp

Wesela

Marzycie o niezapominanym weselu?
Chcecie aby ten wyjątkowy dzień zapamiętali wszyscy?
My Wam w tym Pomożemy?

Nikt nie zapomni Waszej imprezy, jeżeli Nam powierzysz jej oprawę muzyczną. Oferujemy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz dj-wodzireja który rozbawi wszystkich Waszych gości i sprawi że ten wyjątkowy dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany dla wszystkich. Od ponad 12 lat zachęcamy ludzi do wspólnej zabawy, czerpania radości z tańca i szaleństwa na parkiecie do białego rana i do ostatnich sił. Oferujmy zawsze idealne brzmienie na weselach dzięki profesjonalnemu nagłośnieniu Nasz bogaty repertuar obejmuje zarówno muzykę dancingową (lata 70/80/90), jak i dance, disco-polo oraz najnowsze radiowe hity. Gramy na terenie całej Polski.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz imponującej liczbie imprez, w które mieliśmy przyjemność prowadzić, służymy radą w kwestiach planowania i organizacji rozmaitych uroczystości wedle życzenia klienta. Każdy klient traktowany jest indywidualnie i pod jego potrzeby ustalamy cały cykl uroczystości. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie omówimy Twoje plany dotyczące tego wyjątkowego wydarzenia. Nie mam sztywno ustalonego planu imprezy, a jest dostosowywany na bieżąco do różnych gustów imprezowiczów oraz do ich wieku! W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Najważniejsze dla Nas jest zadowolenie naszych klientów dlatego gramy oryginalne znane przeboje dzięki czemu zadowolimy nawet najbardziej wymagających. Naszą zaletą są krótkie przerwy dzięki czemu każdy może się bawić kiedy ma na to ochotę, ponadto prowadzimy konkursy i zabawy weselne oraz zabawy oczepinowe dbając przy tym o dobry humor gości i ich oczekiwania!!! Charakteryzujemy się również merytorycznym przygotowaniem przebiegu imprezy, perfekcyjnym przygotowaniem technicznym wesela oraz miłą aparycją oraz zapałem i świetną zabawą.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1285

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top