"Smyczkowe Granie" Rokokoko

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3697/149166318059572000.jpg
Łódź 90-707, woj. łódzkie
Gdańska
tel.: 604 712 821 lub 608 360 027
http://skrzypcowegranie.pl
kontakt@skrzypcowegranie.pl

"Smyczkowe Granie" Rokokoko

Wyjątkowa muzyka na wyjątkowe okazje

„Skrzypcowe Granie” powstało w wyniku współpracy znakomitych artystów muzyków. Wachlarz brzmieniowy jaki oferują różne połączenia instrumentów smyczkowych, stał się inspiracją do stworzenia bogatej oferty muzycznej dostosowanej do potrzeb wymagających odbiorców. Propozycja stanowi wiele możliwości doboru składu artystów muzyków, poczynając od skrzypka solo poprzez duet, trio, kwartet na orkiestrze kameralnej kończąc. Repertuar obejmuje muzykę klasyczną oraz aranżacje muzyki rozrywkowej i filmowej.„Skrzypcowe Granie” oferuje oprawę muzyczną uroczystości ślubnych i weselnych, spotkań biznesowych i wydarzeń oraz bogatą ofertę projektów koncertowych.

 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Ceremonia zaślubin   pozostaje nie tylko w pamięci małżonków , ale też wszystkich zgromadzonych gości. Aby ten wyjątkowy dzień, nie rzadko poprzedzony długimi przygotowaniami oraz dopracowywaniem wielu szczegółów, był jedyny w swoim rodzaju, proponujemy oprawę muzyczną która z pewnością uświetni uroczystość w sposób niezapomniany. Skrzypcowe Granie proponuje oprawę muzyczną ślubów kościelnych i cywilnych, zarówno standardowych jak i plenerowych. Polecamy w szczególności skrzypce solo, duet, trio lub kwartet smyczkowy.

 

Skrzypce solo

Oferta obejmuje występ artysty skrzypka solo lub z towarzyszeniem akompaniamentu mechanicznego (tzw. podkładu muzycznego).

Błogosławieństwo/ Wyjście z domu : występ skrzypka w domu Panny Młodej. Dźwięki skrzypiec towarzyszyć będą w czasie oczekiwania Panny Młodej na Pana Młodego oraz po błogosławieństwie rodziców w trakcie wychodzenia Pary Młodej z domu na ceremonię ślubną.

Ślub Kościelny: podczas uroczystej Mszy Świętej skrzypek wykona do wyboru trzy utwory, a następnie po ceremonii uprzyjemni Państwu czas w trakcie składania życzeń przez gości przy kościele lub na sali weselnej.

Ślub Cywilny: oferta obejmuje występ skrzypka w trakcie trwania ceremonii ślubu. Utwory wykonywane są w momentach takich jak wejście Pary Młodej na salę, podpisywanie dokumentów oraz na zakończenie i wyjście z sali ślubów. Muzyczne doznania będą towarzyszyły Państwu również po uroczystości, przy składaniu życzeń przez gości oraz jeżeli planują Państwo toast, również podczas toastu.

Zapraszam do zapoznania się z szerokim repertuarem wykonywanych utworów, jaki znajdą Państwo w zakładce „skrzypce solo” na www.skrzypcowegranie.pl oraz do kontaktu z nami poprzez e-mail kontakt@skrzypcowegranie.pl.   Istnieje możliwość przygotowania specjalnie dla Państwa utworów z poza repertuaru.

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie i uzależnione jest m.in. od lokalizacji uroczystości i wybranego repertuaru. Wynagrodzenie zawiera również koszty dojazdu.

 

Duet smyczkowy

Oferta obejmuje występ dwóch artystów muzyków w składzie skrzypce z altówką, lub skrzypce z wiolonczelą.

Ślub Kościelny: w ofercie proponujemy wykonanie do wyboru trzech utworów w trakcie trwania Mszy Świętej. Znakomite brzmienie duetu smyczkowego uprzyjemni również Państwu czas w chwili składania życzeń przez gości przy kościele lub na sali weselnej.

Ślub Cywilny: oferta obejmuje występ zespołu w trakcie trwania uroczystości ślubu oraz chwili składania życzeń przez gości. Muzykowanie obejmuje takie momenty jak wejście Pary Młodej na salę, podpisywanie dokumentów oraz zakończenie i wyjście z sali ślubów. Muzyczne doznania będą towarzyszyły Państwu również po uroczystości przy składaniu życzeń przez gości oraz jeżeli planują Państwo toast, również do toastu.

Zapraszam do zapoznania się z szerokim repertuarem wykonywanych utworów, jaki znajdą Państwo w zakładce „Duet” na www.skrzypcowegranie.pl oraz do kontaktu z nami poprzez e-mail kontakt@skrzypcowegranie.pl. Istnieje możliwość przygotowania specjalnie dla Państwa utworów z poza repertuaru.

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie i uzależnione jest m.in. od lokalizacji uroczystości i wybranego repertuaru. Wynagrodzenie zawiera również koszty dojazdu.

 

Trio smyczkowe

Oferta obejmujewystęp trzech artystów muzyków w składzie skrzypce, altówka i wiolonczela.

Ślub Kościelny: w ofercie proponujemy wykonanie do wyboru pięciu utworów w trakcie trwania Mszy Świętej, w tym na rozpoczęcie mszy i na zakończenie. Przepiękne brzmienie Tria smyczkowego uprzyjemni również Państwu czas w chwili składania życzeń przez gości przed kościołem lub na sali weselnej. Proponujemy również występ zespołu na sali weselnej, w trakcie trwania pierwszego posiłku oraz oprawę muzyczną towarzyszącą pierwszemu tańcowi.

Ślub Cywilny: oferta obejmuje występ zespołu w trakcie trwania uroczystości ślubu oraz chwili składania życzeń przez gości. Muzykowanie obejmuje takie momenty jak wejścia Pary Młodej na salę, w chwili podpisywania dokumentów oraz na koniec i wyjście z Sali ślubów. Muzyczne doznania będą towarzyszyły Państwu również po Uroczystości przy składaniu życzeń przez gości oraz jeżeli planują Państwo toast, również do toastu.

Zapraszam do zapoznania się z szerokim repertuarem wykonywanych utworów, jaki znajdą Państwo w zakładce „Trio” na www.skrzypcowegranie.pl oraz do kontaktu z nami poprzez e-mail kontakt@skrzypcowegranie.pl.   Istnieje możliwość przygotowania specjalnie dla Państwa utworów z poza repertuaru.

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie i uzależnione jest m.in. od lokalizacji uroczystości i wybranego repertuaru. Wynagrodzenie zawiera również koszty dojazdu.

 

Kwartet smyczkowy

Oferta obejmuje występ czterech artystów muzyków w składzie: I skrzypce, II skrzypce, altówka i wiolonczela.

Ślub Kościelny: w ofercie proponujemy wykonanie do wyboru pięciu utworów w trakcie trwania Mszy Świętej w tym na rozpoczęcie mszy i na zakończenie. Pełne brzmienie Kwartetu smyczkowego uprzyjemni również Państwu czas w chwili składania życzeń przez gości przed kościołem lub na sali weselnej. Proponujemy również występ zespołu na sali weselnej, w trakcie trwania pierwszego posiłku oraz oprawę muzyczną towarzyszącą pierwszemu tańcowi.

Ślub Cywilny: oferta obejmuje występ zespołu w trakcie trwania uroczystości ślubu oraz chwili składania życzeń przez gości. Muzykowanie obejmuje takie momenty jak wejścia Pary Młodej na salę, w chwili podpisywania dokumentów oraz na koniec i wyjście z sali ślubów. Muzyczne doznania będą towarzyszyły Państwu również po Uroczystości przy składaniu życzeń przez gości oraz jeżeli planują Państwo toast, również do toastu.

Zapraszam do zapoznania się z szerokim repertuarem wykonywanych utworów, jaki znajdą Państwo w zakładce „Kwartet” na www.skrzypcowegranie.pl oraz do kontaktu z nami poprzez e-mail kontakt@skrzypcowegranie.pl.  Istnieje możliwość przygotowania specjalnie dla Państwa utworów z poza repertuaru.

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie i uzależnione jest m.in. od lokalizacji uroczystości i wybranego repertuaru. Wynagrodzenie zawiera również koszty dojazdu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1178

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top