Siedlisko Morena

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4683/153217662281860100.jpg
Stare Juchy 19-330, woj. warmińsko-mazurskie
Jeziorowskie 11a
tel.: 87 619 99 99
http://www.siedliskomorena.pl
recepcja@siedliskomorena.pl
Siedlisko Morena - Stare Juchy

Siedlisko Morena dysponuje przestronną salą, która może pomieść do stu dwudziestu osób.

Ośrodek dysponuje nowoczesnym sprzętem tj. nagłośnienie czy oświetlenie, doskonale spełniającym potrzeby wymagających klientów. Organizacja wesela w tak pięknym miejscu, jakim jest Siedlisko, pozwala przeżyć niezapomniane chwile w jednym z najważniejszych dni w życiu.

Czyste powietrze zaostrza apetyt, wyczula smak i delikatnym czyni każde podniebienie. Dlatego restauracja w Siedlisku jest naszym oczkiem w głowie. Wesele w mazurskim klimacie to wyjątkowa okazja posmakowania kolorytu tych okolic. Wszystkie posiłki przygotowywane są pod bacznym okiem szefów kuchni, którzy zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta koneserów sztuki kulinarnej. Do przygotowania posiłków wykorzystujemy sprawdzone produkty, najwyższej jakości. Zaopatrując się u okolicznych farmerów mamy pewność, że serwujemy tylko naturalne i zdrowe posiłki.

Z myślą o wrażliwym podbniebieniu na gości czekają wykwintne specjały tradycyjnej kuchni polskiej w wersji fusion. Połączenie kanonu rodzimej kuchni z egzotycznymi dodatkami to tylko część sukcesu, ponieważ dbamy nie tylko o smak, ale również o estetykę podawanych potraw, co często skutkuje serwowaniem małych dzieł sztuki. Komu dieta pozwala na deser, przedłuża sobie rozkosze, aż do pełnej sytości. A wszystko to w towarzystwie wybornych win z bogato zaopatrzonej piwniczki, z mazurskim krajobrazem w tle i w myśl filozofii, że nie ma to jak dobrze zjeść.

Siedlisko oferuje 36 wygodnych pokoi, z których każdy ma odmienny wystrój i klimat.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 586

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top