Siedlisko Molmare

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6293/131521949318321800.jpg
Puck 84-100, woj. pomorskie
Błądzikowo 26
tel.: 504 311 444
http://www.molmare.pl
molmare@molmare.pl
Siedlisko Molmare - Puck

Zapraszamy do organizacji wesela w niezwykłych, designerskich wnętrzach Siedliska Molmare - Morze Wypoczynku, położonego na klifie Zatoki Puckiej. Do Państwa dyspozycji nowy obiekt z dwiema obszernymi salami oraz dużym, drewnianym tarasem z widokiem na morze. Pałacowe wnętrza Molmare uświetnią każdą uroczystość, a wysokie 4-metrowe klimatyzowane sale zapewniają naszym gościom poczucie świeżości, komfortu i estetyki.

Niepowtarzalny wystrój Molmare został doceniony przez czołowe polskie czasopisma wnętrzarskie, które polecają obiekt miłośnikom design i dobrego stylu (Dom&Wnętrze, Dobre Wnętrze, Moje Mieszkanie).

Nowożeńców zapraszamy do spędzenia niezapomnianej nocy poślubnej w luksusowych wnętrzach pokoju orientalnego o bogatym i wyrafinowanym wschodnim wystroju. Pozostałym gościom zapewniamy pobyt w designersko urządzonych pokojach w stylu klasycznym, nowoczesnym, tradycyjnym, ekologicznym oferując specjalne rabaty cenowe.

Dopełnieniem oryginalnej oferty jest propozycja wybornej kuchni. Oprócz klasycznych dań na uwagę zasługuje szeroki wybór pysznych potraw wegetariańskich. Siedlisko zaprasza gości przez cały rok zapewniając ogrzewanie podłogowe w salach oraz tradycyjne ogrzewanie w pokojach.

Organizujemy:

  • wesela
  • spotkania biznesowe
  • szkolenia
  • bankiety
  • uroczystości rodzinne

Oferujemy również szkolenia i konferencje w kameralnym gronie. Przygotowaliśmy profesjonalną salę konferencyjną na 40-50 osób. Na podkreślenie zasługuje doskonała wentylacja sali i pozostałych pomieszczeń w obiekcie co wpływa na poczucie komfortu naszych gości.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 255

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top