Salon Fryzjerski Solarium Danuta Tuszakowska

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3683/149166318013509000.jpg
Zamość 22-400, woj. lubelskie
Koszary 55
tel.: 502 111 479
http://zamosc.wixsite.com/fryzjer
dtuszakowska@gmail.com
Salon Fryzjerski Solarium Danuta Tuszakowska - Zamość

Salon Fryzjerski przy ulicy Koszary 55 w Zamosciu Danuta Tuszakowska zapraszamy. 

"Swoją pracę traktuję jako swoiste powołanie i wyzwanie, maksymalnie angażuje się w to, co robię, gdyż zadowolenie i zaufanie jakim darzą mnie klienci w Zamościu jest dla mnie największym źródłem satysfakcji."

Fryzury ślubne

Dzień ślubu jest niewątpliwie najważnienszym dniem w życiu kobiety. Każda panna młoda chce wyglądać olśniewająco i elegancko przez cały cudowny wieczór. Fryzura ślubna musi byc nie tylko piękna ale równiez trwała, tak aby przetrwała wszelkie weselne harce. 

W naszym salonie fryzjerskim zadbamy  o to aby wszystkie kosmyki zostały na swoim miejscu przez całe wesele. Oferujemy różnorodne stylizacje fryzur ślubnych, koki, upięcia, warkocze, loki, fale, zarówno romantyczna jak i ekstrawagandzka panna młoda znajdzie coś dla siebie.

Salon Fryzjerski Danuty Tuszakowskiej zaprasza do skorzystania z najlepszej jakości  usług w Zamościu. Aby każda fryzura była wyjątkowa, wizyta w salonie zaczyna się rozmowy z fryzjerem, podczas której fryzjer doradzi co jest możliwe a co nie, biorąc pod uwagę strukturę włosów, kształt twarzy, a także styl i osobowość klienta. 

Aby zagwarantować najlepszą jakość Pani Danuta Tuszakowska pracuje wyłącznie uzywając najlepszej jakości kosmetyków,  

NOWOŚĆ

ULTRADZWIĘKOWA PIELĘGNICA DO WŁOSÓW Z PODCZERWIENIĄ do wykonywania zabiegów intensywnej regeneracji włosów zniszczonych oraz przedłużenia trwałości koloru.

Solarium Stojące 

Pozwól sobie na chwilę spokoju i relaksu. Proponujemy Państwu solarium Luxura V5 z doskonałymi lampami. W naszym salonie stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie Klienta, bezpieczeństwo oraz higienę.Odwiedź nas i poczuj się wyjątkowo!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 977

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię
Top