Sala Weselno-Bankietowa Szrot

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4982/150892263176031300.png
Gościcino 84-241, woj. pomorskie
Brzozowa 1
tel.: 504 117 409
http://www.sala-szrot.pl
sala@sala-szrot.pl
Sala Weselno-Bankietowa Szrot - Gościcino

Sala Bankietowa Szrot znajduje się zaledwie 5 km od Wejherowa, do dyspozycji gości udostępniamy dwie klimatyzowane sale, na 120 osób i 150 osób, które są przystosowane również dla osób niepełnosprawnych. Kompleksowo organizujemy uroczystości, zapewniając smaczne jedzenie, fachową obsługę oraz dekorację sali, dostosowując się jednocześnie do Państwa indywidualnych życzeń.

Organizujemy:

* wesela (do 150 osób)
* komunie
* chrzciny
* konferencje
* studniówki
* bale sylwestrowe
* zabawy karnawałowe
* rocznice

Zapewniamy:

* wysoki standard świadczonych usług
* szeroki wybór przygotowanych przez nas dań
* parking i ogród z miejscem do wypoczynku
* profesjonalną i miłą obsługę
* profesjonalne zaplecze gastronomiczne
* pokój dla młodej pary GRATIS
* dekorację sali na wesela GRATIS
* możliwość wynajmu pokoi dla gości (9 pokoi 4 osobowych)

Na Państwa życzenie udostępniamy atrakcje:

* pieczony dzik, prosię, indyk i inne
* fajerwerki

Zapraszamy.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 638

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 10
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 24.06.2019
W pokojach brudno, odpływ w prysznicu zapchany. Właścicielka pobiera opłatę za pokój ze sniadaniem w dniu poprawin, a śniadanie to resztki z wesela wyglądajace nieciekawie. Zwiednięte ogórki, pomidory, sałatki i wędliny z wiejskiego stołu. Wszystko wygląda jakby nawet w lodówce nie leżało. Na stołach podczas śniadania również brudno.
Dodano: 11.03.2019
Wszystko ładnie pięknie wygląda,natomiast jeśli chodzi o miejsce to takie średnie.Najbardziej uderzyło mnie to,że właścicielka Pani Maria Szrot wydaje się miłą i sympatyczną osobą a niestety doszły mnie słuchy,że wykorzystuje swoich pracowników. Nie dość,że pracują po nocach wiele godzin często po 10-12 to nie płaci jak powinna.Za pracę w sylwestra 2018 każdemu pracownikowi zapłaciła tylko 200zł?! Czy to jest poważne!? 12-14 godzin i takie ochłapy dostać a co najlepsze chciała być niby taka dobra i zaproponowała niektórym swoim pracownikom nocleg,niby to taki łady gest ale nie omieszkała powiedzieć że skasuje za to 50zł od osoby za 3-4 godzinki snu,bo następnego dnia sprzątanie lub inna impreza. Oczywiście pełno pracowników pracujących wiele miesięcy i to na czarno. Przykro się słucha takich rzeczy.Także jak dla mnie to dyskwalifikuje to miejsce,jeśli tak traktuje się ludzi.NIE POLECAM! Nie chce wspierać takich typu ludzi.
Top