Sala weselna VIVAT

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4831/131521368042189100.jpg
Aleksandrów Łódzki 95-070, woj. łódzkie
Grunwald 9
tel.: 42 712 85 68
http://www.salaweselna.pl/
biuro@salaweselna.pl
Sala weselna VIVAT - Aleksandrów Łódzki

Sala weselna VIVAT

Jest to to obiekt oddalony zaledwie o 20 minut od centrum Łodzi.

Zajmujemy się organizacją wesel, komunii oraz innych przyjęć okolicznościowych.Sala Weselna VIVAT jest nowoczesnym, wolnostojącym budynkiem położonym w miejscowości Grunwald niedaleko Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego.
Sąsiedztwo lasów o także podmiejski charakter okolicy sprawiają, że przyjemnie się tu bawi i wypoczywa. Sala posiada klimatyzację, ochronę oraz monitoring. Ogrodzony parking oraz ogród sprawiają, że goście mogą czuć się tu swobodnie. Do dyspozycji Państwa Młodych oddajemy dwa pokoje. Nasze atuty to przygotowywane na miejscu smaczne posiłki oraz miła obsługa. Istnieje możliwość zorganizowania grilla, ogniska lub też pokazu sztucznych ogni.

Sala bankietowa jest w stanie pomieścić 120 gości. W jej głównej części znajduje się scena dla orkiestry. Stoły zazwyczaj ustawiane są dookoła sali, pod ścianami, w części centralnej jest miejsce dla tańczących. Podłoga wyłożona została antypoślizgowym gresem. Sala posiada nowoczesny wystrój oraz dobrą akustykę.

Wszystkie potrawy są przgotowywane na miejscu przez profesjonalny zespół kucharzy.

W cenie menu weselnego proponujemy:

  • powitanie chlebem i solą
  • toast szampanem
  • 4 dania gorące
  • 12 rodzajów zimnych przekąsek
  • napoje zimne i gorące
  • deser
  • ciasta
  • owoce.

Weselne menu ustalane jest wspólnie z Państwem Młodymi i stanowi załącznik do umowy. Za dodatkową opłatą można zamawiać tzw. dania specjalne jak pieczony prosiak, stół wiejski, ryby faszerowane w całości, pieczone kurczaki stylizowane na dzikie ptactwo itp.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 579

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.75 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top