Sala Weselna Pod Motylem

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3780/153538833573826600.jpg
Żabia Wola 96-321, woj. mazowieckie
Mazowiecka 18
tel.: 608 223 485
http://https://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Sala-Weselna-Pod-Motylem
sala.podmotylem@interia.pl
Sala Weselna Pod Motylem - Żabia Wola

Sala Weselna Pod Motylem
Województwo: mazowieckie
Miasto: Żabia Wola
k. Warszawa
Kod pocztowy: 96-321
Adres: Musuły
Telefon: 608 223 485
Fax: ---
Strona www: www.salapodmotylem.gdziewesele.pl
Ilość miejsc do: 200Share on facebook Share on twitter Share on email Share on print More Sharing Services

Sala Weselna Pod MotylemWejść na stronę
Opinie użytkowników (10)
Śr. ocena lokalu: 3.6 30 229Wyślij zapytanie Zobacz opinie Mapa Dodaj do notesu
Charakterystyka
dla niepełnosprawnych dla niepełnosprawnych na terenie zamkniętym na terenie zamkniętym klimatyzacja klimatyzacja kuchnia kuchnia parking parking
Galeria zdjęć
Sala Weselna Pod MotylemSala Weselna Pod MotylemSala Weselna Pod MotylemSala Weselna Pod MotylemSala Weselna Pod MotylemSala Weselna Pod MotylemSala Weselna Pod MotylemSala Weselna Pod MotylemSala Weselna Pod Motylem
Video prezentacje

Opis lokalu

Sala Weselna Pod Motylem
Opis Sali Weselnej
Proponowany przez nas obiekt do wynajęcia posiada nowoczesne, a zarazem niezwykle eleganckie i nastrojowe wnętrze. Dwie ściany pomalowane zostały delikatnym kolorem kremowym, natomiast dwie kolejne ciepłym kolorem ciemnej, brudnej czerwieni. Na stałe została wykonana dekoracja z dwóch kolorów delikatnych tkanin i jest umieszczona zarówno przy suficie jak i przy głównym stole dla Państwa Młodych. Trafne dopełnienie wspomnianej dekoracji stanowią wprowadzone elementy florystyczne oraz dodatki kwiatowe. Doskonale z takim wystrojem komponują się żyrandole w stylu Maria Teresa.

Sala wyposażona jest w stoły nakrywane satynowymi, białymi obrusami. Przy nich stoją eleganckie krzesła z tapicerką w kolorze przytłumionej czerwieni. Dania serwowane są na białej, porcelanowej zastawie. Jako uzupełnienie estetyki stołów proponujemy wysokie wazony z bukietami kwiatów, które celnie dopełniają całe wnętrze. Oprócz tego na Sali Weselnej znajdują się dwie kule dyskotekowe, które dzięki grze światłem gwarantują podczas zabawy niezapomniane efekty wizualne.

Z obiektu w każdym momencie można wyjść na taras z widokiem na las przez trzy duże okna balkonowe, a tam odpocząć przy drewnianych ławkach i stołach.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1110

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.25 / 5
głosów: 8
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top