Sala Weselna Perfect

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5112/131521591165419300.jpg
Wrocław 51-111, woj. dolnośląskie
Serbska
tel.: 0 601 71 48 48
http://https://www.planujemywesele.pl/2436-dom-weselny-perfect
perfectdance@op.pl
Sala Weselna Perfect - Wrocław

Sala Weselna Perfect

Firma Perfekt od ponad 18 lat zajmuje się organizacją przyjęć weselnych we własnych salach oraz na zlecenie w formie Cateringu. Dysponujaemy pięcioma salami na terenie Wrocławia i Karpacza w których organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy i konferencje. Sale w większości posiadają klimatyzację oraz wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, który gwarantuje profesjonalną oprawę imprezy.


Jeśli Państwo są zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, aby omówić wszelkie kwestie odnośnie charakteru uroczystości, Państwa preferencji oraz potrzeb. Zaproponujemy wstępną ofertę, obejmującą zakres usług jak również ramowy kosztorys, który będą mogli Państwo przeanalizować.

Pomagamy także w kompleksowej organizacji:
- Orkiestry,
- Wystroju Sali i Kościoła,
- Limuzyny,
- Transportu
- Fryzjera,itp.

Nowowybudowany obiekt przy ulicy Serbskiej zapewnia komfortowe warunki do zorganizowania imprezy weselnej lub też firmowej. Dwie sale mieszczą ponad 250 miejsc siedzących ze stołami lub 350 w przypadku szwedzkiego stołu. Sale znajdują się na parterze i spełniają wszelkie normy dostępu dla osób niepełnosprawnych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 286

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top