Sala bankietowa Red Diamond

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4843/153503083155046100.jpg
Brzeziny 95-060, woj. łódzkie
Stare Koluszki 9
tel.: (46) 874 04 65, 502 505 173, 533 900 007
http://www.reddiamond.pl
sala@reddiamond.pl
Sala bankietowa Red Diamond - Brzeziny

Zaledwie 25 km od centrum Łodzi znajduje się sala bankietowa Red Diamond. Eleganckie i nietypowe wnętrza zachwycają swym urokiem i przytulnym klimatem. Red Diamond to ponad 700 m2 przestrzeni, która pomieści ponad 200 osób. Niezwykły klimat tego miejsca czuć wszędzie, począwszy od sali balowej po elegancko ozdobioną obrazami i stylowymi meblami jadalnię. Nasza sala została stworzona do organizacji ślubów, uroczystości komunijnych, chrztów, bankietów, konferencji, balów sylwestrowych i walentynkowych oraz wielu innych ciekawych imprez.

Przyjęcie weslne
Proponujemy Państwu 5 gorących posiłków podczas całego wieczoru. Nasze dania są urozmaicone różnymi rodzajami mięs, surówek oraz dodatków skrobiowych (ziemniaki gotowane, pieczone, puree etc.). Oferujemy bogate menu zimnych przekąsek i zakąsek, ponad 20 rodzajów. Staramy się zaspokoić wymagania naszych Gości dostosowując się do ich gustów kulinarnych. Nasi Klienci mogą stworzyć od podstaw na życzenie własne menu. Istotnym atutem jest to, że wszystkie nasze dania nie są porcjowane, a wyroby cukiernicze wytwarzamy na miejscu. Napoje zimne i gorące serwujemy bez ograniczeń w trakcie trwania całej uroczystości. Fontanna czekoladowa wraz z owocowym fondue będzie wspaniałym urozmaiceniem menu.
Cena od 155zł/os.
Dla par organizujących wesele w piątek udzielamy 15% rabat.

Poprawiny
Proponujemy Państwu 3 gorące posiłki, a co najważniejsze świeżo przyrządzone i inne niż w dniu przyjęcia. 15 -scie rodzajów przekąsek i zakąsek. Napoje gorące podajemy bez ograniczeń.

Catering
Świadczymy również usługi cateringowe w szerokim zakresie poprzez organizację imprez w miesjcu wskazanym przez Klienta czy też dowóz gotowych dań pod wskazany adres.

Cena od 120zł/os.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 238

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top