Sala Bankietowa

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4031/149166319031969900.jpg
Otwock 05-400, woj. mazowieckie
Żeromskiego 120a
tel.: 604 628 343 lub 513 746 421
http://www.wesela.oit.pl
wesela@oit.pl
Sala Bankietowa - Otwock

Serdecznie zapraszamy Państwa do Sali Weselnej położonej w miejscowości Otwock, oddalonej tylko 30 km od centrum Warszawy. Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji imprez zamkniętych tj. wesela, przyjęcia, bankiety, konsolacje oraz uroczystości rodzinne. Co roku wiele par obdarza nas zaufaniem powierzając nam przygotowanie i prowadzenie tej wyjątkowej uroczystości, jaką jest wesele.

Wyjątkowe miejsce inne niż wszystkie. Połączenie wykwintnego, artystycznego wnętrza z wyśmienitą kuchnią, obsługą na najwyższym poziomie oraz przystępnymi cenami. Nasza oferta to przede wszystkim poznanie gustów kulinarnych oraz oczekiwań Pary Młodej. Oferta zostanie stworzona indywidualnie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Do Państwa dyspozycji oddajemy elegancką, przestronną salę bez podziału na część jadalna i taneczną. Po zmianach sufit tworzy wyjątkowy element całości aranżacji. Nowoczesne, unikalne, luksusowe wnętrze do którego Państwo i goście lubią wracać. Odrobinę romantyzmu do otoczenia Sali wprowadza biała altana ze stołem i ławami oraz drewniana huśtawka. Dopełnieniem otoczenia będzie Państwa poczucie bezpieczeństwa – cały teren jest ogrodzony, zamknięty i posiada wiele miejsc parkingowych.

Posiadamy bazę noclegową w obiekcie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1292

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top