Rybak Film

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3495/153623839365399200.jpg
Wolbórz 97-320, woj. łódzkie
Garncarska
tel.: 793 122 999
http://brak
kontakt@rybakfilm.pl
Rybak Film - Wolbórz

Mam na imię Michał i opowiadam historie za pomocą filmu.

W każdym nowym projekcie zostawiam cząstkę siebie samego. Uwielbiam poznawać i ukazywać na nowo to co ukształtowało Was jako ludzi, zakochanych, bratnie dusze. Kocham podróżować po świecie – z Wami i dla Was! Najistotniejsze jest byśmy czuli się w swoim towarzystwie swobodnie. Gdy ufamy sobie nawzajem, zachowujecie się naturalnie a ja wychwytuję prawdziwe emocje. I oto właśnie chodzi! A ten moment gdy zapominacie na chwilę o całym świecie i mojej obecności … coś wspaniałego.

Jestem wulkanem pomysłów i energii, jednocześnie mega wrażliwy na otoczenie i emocje. Możecie się o tym przekonać oglądając moje VLOGI.

Czas na nowoczesny film ślubny!

WARTOŚĆ PONAD ILOŚĆ

Czasy dwugodzinnych, monotonnych filmów umieszczonych na płytach DVD w koszmarnej jakości, ze słabym dźwiękiem i pogłosem, pozbawione głębi, zróżnicowania planów, umotywowanego kadrowania czy finalnie kolorystyki filmowej – MINĘŁY!

W dniu Waszego Ślubu uwielbiam skupiać się na detalach, drobnych gestach, wzruszeniach, dotyku rąk … Jestem typem minimalisty jeśli chodzi o ilość sprzętu filmowego, warto by tego dnia uwaga skupiała się na Was. Lubię wyszukiwać i wyczekiwać tych momentów, które trwają czasem choćby sekundę, ale dzięki filmowi potrafią przekazać ogrom uczuć. Pamiętam o Waszych bliskich, chcę by i oni czuli komfort i zabawę w moim – Naszym towarzystwie. To w końcu Wasz Ślub!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1332

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top