Różowa Pantera Cover Band

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3814/149166318301716700.jpg
Skierniewice 96-100, woj. łódzkie
Wita Stwosza 2/4
tel.: 535 654 444
http://https://pl-pl.facebook.com/rozowapanteracoverband/
rozowapantera@op.pl
Różowa Pantera Cover Band - Skierniewice

Poszukujesz dobrego zespołu, grającego wyłącznie NA ŻYWO? Potrzebujesz profesjonalnej oprawy muzycznej podczas Twojej imprezy? Zależy Ci na tym, by Twoi goście wspominali ją z pełną satysfakcją? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Gramy na terenie całej Polski!

 Zespół Różowa Pantera Cover Band to grupa pięciorga znakomitych muzyków, posiadających wieloletnie doświadczenie w uświetnianiu wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Bankiety, plenery, wesela, bale, sylwester, studniówki - to nasza specjalność!

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU! W skład zespołu wchodzą wykształceni muzycy z doświadczeniem estradowym, telewizyjnym, radiowym oraz studyjnym.

Niezależnie od rodzaju przedsięwzięcia dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz występ był dla Was niezapomnianym przeżyciem. Swoją pracę wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Cehuje nas duże poczucie humoru, co na scenie przejawia się niepowtarzalną energią - nie sposób przejść obok niej obojętnie!

Gramy wyłącznie na żywo! Żadnych półśrodków, podkładów, nagrań - najlepsza muzyka do białego rana.

INSTRUMENTARIUM: saksofon sopranowy, dwa saksofony altowe, gitara elektryczna, gitara akustyczna, gitara elektro-klasyczna, gitara basowa, akordeon, instrumenty klawiszowe, akustyczna perkusja. Wokal żeński oraz 3 wokale męskie.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym. 

Chcesz nas posłuchać? Napisz do nas na adres: rozowapantera@op.pl

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1323

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 02.01.2020
Dramat, Sylwester 2019/2020 najgorszy z możliwych, zespół przed północą dobrze wstawiony, nie wiedział co śpiewać, wciąż przerwy co 4 kawałki, nieustannie zastanawiali się CO TERAZ GRAMY... 3 stoły siedziały i śpiewały sobie weselne przyśpiewki, bo Różowa Pantera była zmęczona swoja pracą już od 22:30...
Top